Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
ATV
Bonum
Echo TV
F&H
FixTV
Galaxy
HírTv
LifeNetwork
Muzsika TV
OzoneNetwork
RTL II
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5

Himnusz
00:00 - 00:02

ZÁRÓHÍRADÓ - M1 - 00:00
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:00

Ma éjszaka
01:00 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Profit7
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Világ
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

HÍREK - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:50 - 12:55

Ma délután
12:55 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Summa
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Esély
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

HÍREK - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma este
21:50 - 21:52

Ma éjjel
21:52 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
23:20 - 23:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
23:30 - 23:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
23:40 - 23:50

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:25 - 00:20

Gran Hotel III./1.
00:20 - 01:15

Én vagyok itt!
01:15 - 01:20

Holnap tali! 30.
01:20 - 01:45

Én vagyok itt!
01:45 - 02:45

Odaát II./9.
02:45 - 03:30

Akvárium Stage Pass
03:30 - 04:40

Kicsi óriások
04:40 - 05:05

Egy név, egy szent 18.
05:05 - 05:10

Egy név, egy szent 19.
05:10 - 05:15

Tuti gimi II./10.
05:15 - 06:00

Vackor az első bében
06:00 - 06:05

Süni és barátai
06:05 - 06:10

A Kiscsacsi kalandjai I.
06:10 - 06:15

Frakk, a macskák réme I.
06:15 - 06:25

Teletabik 51.
06:25 - 06:40

Teletabik 52.
06:40 - 06:50

Milo 17.
06:50 - 07:00

Milo 18.
07:00 - 07:05

Milo 19.
07:05 - 07:10

A kis Amadeus - Az ifjú Mozart kalandjai 7.
07:10 - 07:40

Vipo, a repülő kutya kalandjai I./5.
07:40 - 07:50

Vipo, a repülő kutya kalandjai I./6.
07:50 - 08:00

A kis sárkány kalandjai III./9.
08:00 - 08:15

A kis sárkány kalandjai III./10.
08:15 - 08:30

Mickey egér játszótere III./31.
08:30 - 08:55

Mickey egér játszótere III./32.
08:55 - 09:20

Aladdin 1.
09:20 - 09:40

Szófia hercegnő III./3.
09:40 - 10:10

Üstökös Mumin-völgy fölött
10:10 - 11:30

A kis herceg legújabb kalandjai 16.
11:30 - 11:50

A kis herceg legújabb kalandjai 17.
11:50 - 12:15

Az ifjú Robin Hood kalandjai 9.
12:15 - 12:30

Az ifjú Robin Hood kalandjai 10.
12:30 - 12:40

Rozsdalovag 31.
12:40 - 12:55

Rozsdalovag 32.
12:55 - 13:10

Irány Okido! 9.
13:10 - 13:20

Irány Okido! 10.
13:20 - 13:30

Paula és a vadállatok 44.
13:30 - 14:00

Gyerekversek
14:00 - 14:01

A nagy ho-ho-ho horgász I.-II.sorozat
14:01 - 14:10

Tatonka történetei II./8.
14:10 - 14:20

Tatonka történetei II./9.
14:20 - 14:35

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal 30.
14:35 - 15:00

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal 31.
15:00 - 15:30

Dzsungelbanda - Mentés indul! 24.
15:30 - 15:40

Dzsungelbanda - Mentés indul! 25.
15:40 - 15:55

A hat jó barát - Hatan a világ ellen
15:55 - 17:00

Mickey egér játszótere III./31.
17:00 - 17:25

Mickey egér játszótere III./32.
17:25 - 17:50

Aladdin 1.
17:50 - 18:10

Szófia hercegnő III./3.
18:10 - 18:35

Tashi 31.
18:35 - 18:50

Tashi 32.
18:50 - 19:05

Caillou V./3.
19:05 - 19:25

Peppa malac 3.
19:25 - 19:30

Peppa malac 4.
19:30 - 19:40

Eperke legújabb kalandjai I./19.
19:40 - 20:05

Papás Babás III./11.
20:05 - 20:30

Papás Babás III./12.
20:30 - 21:00

Én vagyok itt!
21:00 - 22:35

MR Akusztik a Müpából - Little G Weevil
22:35 - 00:15

Kínai negyed
22:45 - 00:55

Az én '56-om
00:55 - 01:05

A magányos utazó
01:05 - 02:25

Hazajáró
02:25 - 02:55

A világörökség kincsei
02:55 - 03:10

Hagyaték
03:10 - 03:40

Noé barátai
03:40 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:00

Élő egyház
05:00 - 05:25

Életkor
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 06:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
06:00 - 06:25

Magyar történelmi arcképcsarnok
06:25 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Család-barát
07:25 - 09:00

Popeye
09:00 - 10:35

A világörökség kincsei
10:35 - 11:00

Noé barátai
11:00 - 11:30

Térkép
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:50

Kelet-Európa vadonjai
12:50 - 13:40

Szerelmes földrajz
13:40 - 14:10

Magyar Krónika
14:10 - 14:45

Hattyúdal
14:45 - 16:30

Tóth János 7.
16:30 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

SzerencseSzombat
18:35 - 19:30

Rex, a kölyökfelügyelő
19:30 - 21:10

Világok harca
21:10 - 23:00

Kenó
23:00 - 23:10

Ragyogás
23:10 - 01:10

Úszás - Országos bajnokság
00:00 - 01:46

Startfejes
01:46 - 02:15

Gillette World Sport 2017
02:15 - 02:40

Vízilabda közvetítés
02:40 - 03:55

Evezés
03:55 - 04:25

Bringasport
04:25 - 04:45

Cselgáncs Eb
04:45 - 05:45

Tornász Eb
05:45 - 06:50

Úszás - Országos bajnokság
06:50 - 08:50

Szabadidő
08:50 - 09:20

Jövünk!
09:20 - 09:50

Vízilabda közvetítés
09:50 - 11:10

Játékoskijáró
11:10 - 12:15

M4 Sport stúdió
12:12 - 12:20

M4 Sport stúdió
12:15 - 12:21

M4 Sport stúdió
12:20 - 12:31

M4 Sport stúdió
12:21 - 12:30

Tornász Eb
12:30 - 15:15

Tornász Eb
12:31 - 15:15

M4 Sport stúdió
15:15 - 15:25

Tornász Eb
15:20 - 15:40

Bringasport
15:25 - 15:40

M4 Sport stúdió
15:40 - 15:50

M4 Sport stúdió
15:50 - 16:00

Cselgáncs Eb
16:00 - 17:30

M4 Sport stúdió
17:30 - 17:55

M4 Sport stúdió
17:45 - 18:00

M4 Sport stúdió
17:55 - 18:05

Labdarúgó közvetítés
18:00 - 19:52

Labdarúgó közvetítés
18:05 - 19:52

M4 Sport stúdió
19:52 - 20:10

M4 Sport stúdió
20:10 - 20:30

Labdarúgó közvetítés
20:30 - 22:15

M4 Sport stúdió
22:15 - 22:18

Labdarúgó közvetítés
22:18 - 22:30

Ökölvívás - Félix Gála
22:30 - 01:05

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:30

Hagyaték
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
01:20 - 01:30

Szenes Iván írta
01:30 - 02:15

Antigoné
02:15 - 03:40

Nyitott stúdió
03:40 - 04:00

Önök kérték
04:00 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:15 - 05:25

Család-barát
05:25 - 06:35

Ízőrzők
06:35 - 07:10

Kulturális Híradó
07:10 - 07:40

Nótahangverseny
07:40 - 08:35

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
08:35 - 08:40

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
08:40 - 08:45

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
08:45 - 08:55

Itthon vagy!
08:55 - 09:20

Szerelmes földrajz
09:20 - 09:45

Rúzs és selyem
09:45 - 10:15

Öt kontinens
10:15 - 10:40

Néma harang
10:40 - 10:50

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
10:50 - 11:10

Don Juan legutolsó kalandja
11:10 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

MMA - portré sorozat
13:15 - 14:10

Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
14:10 - 14:40

Hangvilla
14:40 - 15:20

Hogy volt?!
15:20 - 16:15

Szembesítés - adalékok egy pogrom természetrajzához XII.
16:15 - 17:15

Család-barát
17:15 - 18:55

Térkép
18:55 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Mindenből egy van
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

A Bagi Nacsa Show
21:35 - 22:30

Tóth János 2.
22:30 - 23:00

Opera Café
23:00 - 23:30

Evangélium
23:30 - 00:00

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 63.
23:40 - 00:05

A pampák királya 1.
00:05 - 01:00

A pampák királya 2.
01:00 - 01:50

01:50–02:15

Történelmi városok - Tata

Olyan, mint egy szemérmes szépasszony. Érett és szemrevaló bájaival nem kérkedik, csak azok láthatják, akik felkeresik. A vizek városa. Fénykorát Corvinus Mátyás ideje alatt élte, aki a Luxemburgi Zsigmond idején épített erődítményből gótikus - reneszánsz kastélyt varázsolt talján építészeivel. A török hódoltság után Báró Eszterházy vette birtokába latifundiumaival egyetemben és a barokk stílus szellemét kastélyok és templomok építésével nyomatékosította. A szemérmes szépasszony elfogadta adományaikat.

Rendezte: Orbán Ágnes

"> "Amiről a kövek mesélnek"
01:50 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Vázák meséi 6.
06:35 - 06:45

ARCpoétika
06:45 - 07:15

Szerelemhajó II./2.
07:15 - 08:10

Szilveszteri nosztalgia
08:10 - 08:20

Csak ülök és mesélek
08:20 - 09:30

Játék határok nélkül 9.
09:30 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Nemeskürty István - A magyar irodalom képes története 63.
11:15 - 11:40

Helló, világ!
11:40 - 13:00

Nosztalgia bár 14.
13:00 - 13:25

Charlie angyalai V./10.
13:25 - 14:15

Charlie angyalai V./11.
14:15 - 15:10

Szeszélyes évszakok
15:10 - 15:50

Zsúfolt vonat
15:50 - 16:10

Valami más
16:10 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Indul a bakterház
17:15 - 18:25

Top-Show 1997
18:25 - 19:35

2 ember
19:35 - 20:30

Nápolyt látni és...
20:30 - 21:55

Zenés TV Színház
21:55 - 23:55

A tavasz 17 pillanata 3.
23:55 - 01:05

A nap híre
00:00 - 00:25

Világhíradó
00:25 - 00:40

Egyenes beszéd
00:40 - 02:10

Kabarépéntek
02:10 - 03:00

A nap híre
03:00 - 03:30

Fórum
03:30 - 04:15

Világhíradó
04:15 - 04:30

700-as klub
04:30 - 05:05

Műsorajánló
05:05 - 05:10

Hazahúzó
05:10 - 05:55

700-as klub
05:55 - 06:25

Új Mezőgazdasági Magazin
06:25 - 07:00

ATV START
07:00 - 08:20

Start plusz
08:20 - 09:00

Televíziós vásárlási műsorablak
09:00 - 10:00

A nap híre
10:00 - 10:25

Egyenes beszéd
10:25 - 11:30

Csatt
11:30 - 12:25

Kőbánya Híradó
12:25 - 12:50

Laci bácsi konyhája
12:50 - 13:05

Henrik angyalai
13:05 - 14:00

Televíziós vásárlási műsorablak
14:00 - 15:40

Egy kívánság
15:40 - 16:10

Az első 48 óra után
16:10 - 17:00

Hazahúzó
17:00 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:15

Fórum
18:15 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Havas a pályán
19:15 - 20:30

Columbo: Kettős ütés
20:30 - 21:50

Csisztu 24
21:50 - 22:40

Dumakabaré
22:40 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Hazahúzó
23:50 - 00:15

Műsorszünet
00:15 - 06:00

Napi Aktuális válogatás 1-2
06:00 - 07:00

Kibeszélő hétfő
07:00 - 07:30

Szorító
07:30 - 08:00

Gazdafórum
08:00 - 08:30

Zenedoboz
08:30 - 09:00

Napi Aktuális válogatás 1
09:00 - 09:30

Napi Aktuális válogatás 2
09:30 - 10:00

Mélymagyar
10:00 - 11:00

Építészet
11:00 - 11:30

Kibeszélő kedd
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Mozgás!
12:30 - 13:05

Zenedoboz
13:05 - 13:30

Pont a kultúráról
13:30 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:15

Elnémult harangok
14:15 - 14:30

Hazahúzó
14:30 - 15:30

Zenedoboz
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Háttér-kép 1
16:05 - 16:30

Háttér-kép 2
16:30 - 17:00

Hazai Vadász
17:00 - 17:30

Sorsközösség
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Körkép itthonról
18:30 - 19:00

Kettesben Szabó Anettel
19:00 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Törésvonalak 1
20:30 - 21:00

Törésvonalak 2
21:00 - 21:30

Látókör
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Magyarok 1
22:30 - 23:00

Magyarok 2
23:00 - 23:55

Öné a szó
23:55 - 00:20

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
00:00 - 00:30

Fishing Australia
00:30 - 01:00

Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
01:00 - 01:30

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Pontygeneráció- A zöld tó
03:30 - 04:00

Halimádók konyhája Walter Tamással
04:00 - 04:30

Szörny pontyok a Majom sziklákról
04:30 - 05:00

Az ezersziget országa
05:00 - 05:30

A vaddisznó árnyéka
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

IPCC 2016. I. elődöntő
06:30 - 07:00

Let's go fishing Bloemhof 2. rész
07:00 - 07:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
07:30 - 08:00

Vízvonalban
08:00 - 08:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
08:30 - 09:00

The Fishing TV Show
09:00 - 09:30

IPCC 2016. II. elődöntő
09:30 - 10:00

Horgásztúrák
10:00 - 10:30

IHR Kalandok
10:30 - 11:00

Fishing Australia
11:00 - 11:30

Haldorádó
11:30 - 12:00

III. Velencei horgászrandevú
12:00 - 12:30

Fishing Australia
12:30 - 13:00

Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
13:00 - 13:30

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Gímszarvasok mennyegzője a Sefagnál
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

TopMixTV
15:30 - 16:00

Horgásztúrák
16:00 - 16:30

Feedermánia
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Szenvedélyes nagypontyhorgászat Csörgő Tamással
17:30 - 18:00

Halimádók konyhája
18:00 - 18:30

Ultimate Shot
18:30 - 19:00

Halmi Péter Pál
19:00 - 19:30

Dudi Baits
19:30 - 20:00

Haldorádo Angol feeder leckék 2_rész.
20:00 - 20:30

Pontyszínház
20:30 - 21:00

Pontyszínház
21:00 - 21:30

Zsákmány nyomában
21:30 - 22:00

Békési bakvadászat 1. rész
22:00 - 22:30

Békési bakvadászat 2. rész
22:30 - 23:00

Horgásztúrák
23:00 - 23:30

Let's go fishing Bloemhof 4. rész
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart Extra
08:00 - 09:30

Sportpálya
09:30 - 10:30

FIX Magazin
10:30 - 11:30

Creative Chef
11:30 - 12:00

Enigma
12:00 - 13:00

Irányjelző
13:00 - 14:00

FIX Magazin
14:00 - 15:00

Jogász
15:00 - 15:30

Üzletről 30 percben
15:30 - 16:00

Kertszépítők
16:00 - 16:30

Zooo+
16:30 - 17:00

Globo Világjáró
17:00 - 17:30

NovumTV
17:30 - 18:00

FIXmagazin
18:00 - 20:00

Vény Nélkül
20:00 - 20:30

Globo Portré
20:30 - 21:00

Célkeresztben
21:00 - 21:30

Rock You
21:30 - 22:00

Autósport és Formula magazin
22:00 - 23:00

Gamer On
23:00 - 23:30

Game On - Lets Play
23:30 - 00:00

Bostoni halottkémek V./13.
23:00 - 00:10

Late Night Gaming
00:10 - 04:45

A szomszéd főztje...
04:45 - 06:45

Mr. Selfridge II./6.
06:45 - 07:50

Kisvárosi gyilkosságok XVI./5.
07:50 - 09:55

Murdoch nyomozó rejtélyei II./1.
09:55 - 11:00

Kisvárosi gyilkosságok XVI./5.
11:00 - 13:05

Az utolsó zsaru III./3.
13:05 - 14:05

Az utolsó zsaru III./4.
14:05 - 15:10

Sárkányszív 2. - Egy új történet
15:10 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei II./1.
16:50 - 17:55

SOKO - Alpesi nyomozók X./10.
17:55 - 19:00

SOKO - Alpesi nyomozók X./11.
19:00 - 20:00

SOKO - Alpesi nyomozók X./12.
20:00 - 21:00

Túlvilági papa
21:00 - 22:45

Mr. Selfridge II./6.
22:45 - 23:50

Late Night Gaming
23:50 - 04:30

Egyenesen ráadás
00:00 - 01:30

Lapzárta
01:30 - 02:00

Vetítő: Vasgyökerek
02:00 - 03:00

Our World
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Our World
05:00 - 05:30

BBC Hard Talk
05:30 - 06:00

Globál
06:00 - 06:30

Európai Híradó
06:30 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Soroló
07:30 - 08:00

Csörte
08:00 - 09:00

Egyenesen ráadás
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Garázs
11:00 - 11:30

Ázsia
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Felfedező
12:30 - 13:00

Civil Kaszinó
13:00 - 14:00

Sznobjektív
14:00 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Főszerkesztők Klubja
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Napról napra
17:30 - 18:00

Kép-regény
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Célpont - A HírTv oknyomozó műsora
19:30 - 20:00

Panaszkönyv
20:00 - 21:00

Riasztás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Látótér
22:30 - 23:00

Szabadfogás
23:00 - 00:00

Ha ciki, ha nem: beteg vagy! VII./2.
00:00 - 01:00

Visszatérés a halálból II./13.
01:00 - 02:00

Visszatérés a halálból II./14.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Lélekbúvár - Szily Nóra műsora I./16.
06:00 - 06:35

Restaurant
06:35 - 07:00

Bikini Body Katus Attilával
07:00 - 07:05

Kendra a csúcson III./9.
07:05 - 07:35

Kendra a csúcson III./10.
07:35 - 08:05

Kendra a csúcson III./11.
08:05 - 08:35

Kendra a csúcson III./12.
08:35 - 09:05

Kendra a csúcson III./13.
09:05 - 09:30

Legfurább szokásaink 1.
09:30 - 10:00

Lélekbúvár II./16.
10:00 - 10:30

A világ legrosszabb anyukája 3.
10:30 - 11:30

Mini páros II./9.
11:30 - 12:00

Mini páros II./10.
12:00 - 12:30

Mini páros II./11.
12:30 - 13:00

Mini páros II./12.
13:00 - 13:30

Csodacsokicukrászda IV./3.
13:30 - 14:30

Legfurább szokásaink 3.
14:30 - 15:00

Bikini Body Katus Attilával
15:00 - 15:05

Szerelem tálalva - Ausztráliában 5.
15:05 - 16:00

Súlyos meló II./6.
16:00 - 17:00

A világ legrosszabb anyukája 5.
17:00 - 18:00

Mini páros II./17.
18:00 - 18:30

Mini páros II./18.
18:30 - 19:00

Bikini Body Katus Attilával
19:00 - 19:05

Mini páros III./1.
19:05 - 19:30

Mini páros III./2.
19:30 - 20:00

Esküvői álomruhák 1.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem I./7.
21:00 - 22:00

Ciki tini testek I./2.
22:00 - 23:00

Ciki tini testek I./3.
23:00 - 00:00

Kívánságkosár 35.
00:00 - 01:00

Muzsika TV Road Show 1.
01:00 - 02:00

Házibuli Attilával Extra V./25.
02:00 - 04:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 10.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Muzsika mix 27.
06:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Fűre lépni Ihos IV./4.
11:30 - 12:00

Felvidéki mulatós show 6.
12:00 - 12:30

NAGYfröccs III./22.
12:30 - 13:30

Zenés Randevú Balázs Palival Best of III./17.
13:30 - 14:30

Retro Disco V./9.
14:30 - 15:00

Zenés barátságok III./11.
15:00 - 16:00

Hungarian Pop Top Klip Mix V./6.
16:00 - 17:00

Oláh Gergő és a Roma Soul Koncert
17:00 - 18:20

Klip Válogatás
18:20 - 19:00

Szombat Esti Láz IV./3.
19:00 - 21:00

Dallamokon át VI./11.
21:00 - 22:00

Hungarian Pop Top Klip Mix V./6.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Egzotikus emigránsok 9.
00:00 - 00:30

Egzotikus emigránsok 10.
00:30 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Ozone éjszaka: Budapest
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

A világ legszebb szállodái II./16.
07:00 - 08:00

A világ madártávlatból IV./14.
08:00 - 08:35

A világ madártávlatból - Brazília 1.
08:35 - 09:10

A világ madártávlatból - Brazília 2.
09:10 - 09:45

Hogyan készül? Megmutatjuk!
09:45 - 10:15

1000 nap alatt a Föld körül I./1.
10:15 - 11:05

Franciaország madártávlatból I./3.
11:05 - 12:05

Haldokló Földünk II./3.
12:05 - 13:00

Homokvárak II./3.
13:00 - 13:30

Homokvárak II./4.
13:30 - 14:00

Hogyan készül? Megmutatjuk!
14:00 - 14:30

A világ madártávlatból - Brazília 3.
14:30 - 15:05

A világ madártávlatból - Brazília 4.
15:05 - 15:40

A világ madártávlatból - Brazília 5.
15:40 - 16:15

1000 nap alatt a Föld körül I./1.
16:15 - 17:05

Franciaország madártávlatból I./3.
17:05 - 18:05

Haldokló Földünk II./3.
18:05 - 19:00

Homokvárak II./3.
19:00 - 19:30

Homokvárak II./4.
19:30 - 20:00

1000 nap alatt a Föld körül I./3.
20:00 - 21:00

Franciaország madártávlatból I./5.
21:00 - 22:00

Haldokló Földünk II./5.
22:00 - 23:00

Homokvárak II./7.
23:00 - 23:30

Homokvárak II./8.
23:30 - 00:00

Segítség, bajban vagyok! 30.
00:00 - 01:00

A gyanú árnyékában 7.
01:00 - 02:00

Gyilkos ügyek III./4.
02:00 - 03:00

Graceland - Ügynökjátszma I./13.
03:00 - 03:55

Isten áldjon, Esperanza! 117.
03:55 - 04:50

Rachel Khoo konyhája: London 5.
04:50 - 05:20

Rachel Khoo konyhája: London 6.
05:20 - 05:50

Hétvégi főzőcske 9.
05:50 - 06:25

Hétvégi főzőcske 10.
06:25 - 07:00

Hétvégi receptek 13.
07:00 - 08:00

A legjobb receptek IV./92.
08:00 - 08:30

Ízek szerelmese 1.
08:30 - 09:00

Rachel Khoo konyhája: London 6.
09:00 - 09:30

Rachel Allen: Otthon, finomat 8.
09:30 - 10:00

Piték és pudingok 4.
10:00 - 11:00

Glades - Tengerparti gyilkosságok IV./6.
11:00 - 12:00

Glades - Tengerparti gyilkosságok IV./7.
12:00 - 13:00

Későnérők
13:00 - 15:00

A gyanú árnyékában III./46.
15:00 - 16:00

A gyanú árnyékában III./47.
16:00 - 17:00

A gyanú árnyékában III./48.
17:00 - 18:00

A gyanú árnyékában III./49.
18:00 - 19:00

CSI: Miami helyszínelők IX./6.
19:00 - 20:00

A hívás
20:00 - 21:50

Fekete víz
21:50 - 23:50

CSI: A helyszínelők IX./22.
23:50 - 00:50

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:45 - 00:15

Magyarul Balóval
00:15 - 00:55

Profi a konyhámban 2.
00:55 - 01:30

Őszinte Ingatlanos 2.
01:30 - 02:00

Showder Klub XIX./2.
02:00 - 03:10

Családom és egyéb emberfajták III./5.
03:10 - 04:10

Gálvölgyi-show 89.
04:10 - 04:45

Győzike 6-7.
04:45 - 06:10

Top Shop
06:10 - 06:45

Kölyökklub
06:45 - 09:35

Teleshop
09:35 - 10:30

Családom és egyéb emberfajták III./7-8.
10:30 - 11:25

Brandmánia 140.
11:25 - 11:55

Bringasáv 1.
11:55 - 12:25

Fitt Mánia 48.
12:25 - 13:00

Autogram 56.
13:00 - 13:30

Randi Taxi 1.
13:30 - 14:00

Őszinte Ingatlanos 3.
14:00 - 14:30

Hazudj, ha tudsz! I./13.
14:30 - 15:40

Zöld Lámpás
15:40 - 18:00

RTL híradó - Esti kiadás
18:00 - 18:50

Fókusz Plusz 526.
18:50 - 19:20

Winnetou - Az Ezüst-tó kincse
19:20 - 21:25

Nagyfater elszabadul
21:25 - 23:35

Az elnök zsoldosa
23:35 - 01:40

A tegnap slágerei (80-as évek)
23:00 - 01:00

A tegnap slágerei (90-es évek)
01:00 - 02:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
02:00 - 03:00

Ez ma a sláger
03:00 - 04:00

Retro Slágerek
04:00 - 05:00

Reggeli vigadó
05:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Reggeli vigadó
09:00 - 10:00

Sláger Best Of Zoltán Erikával - popzenei műsor
10:00 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:00

Nekünk 8
15:00 - 16:00

Eszem-iszom, dínom-dánom
16:00 - 17:00

Retro Mix
17:00 - 19:00

Esti vigadó
19:00 - 20:00

Snóbli Bódi Gusztival és Margóval
20:00 - 21:00

Halló, Angyalok!
21:00 - 23:00

A tegnap slágerei (90-es évek)
23:00 - 00:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./13.
23:40 - 00:40

Bostoni halottkémek V./13.
00:40 - 01:35

Miami Vice
01:35 - 03:40

A szomszéd főztje...
03:40 - 06:50

Rózsaszín párduc I./4.
06:50 - 07:15

Rózsaszín párduc I./5.
07:15 - 07:40

Rózsaszín párduc I./6.
07:40 - 08:05

Minden kutya a mennybe jut III./6.
08:05 - 08:30

Minden kutya a mennybe jut III./7.
08:30 - 08:55

Minden kutya a mennybe jut III./8.
08:55 - 09:25

A dzsungel könyve I./37-38.
09:25 - 09:50

A dzsungel könyve I./39-40.
09:50 - 10:20

A dzsungel könyve I./41-42.
10:20 - 10:50

H2O: Egy vízcsepp elég I./21.
10:50 - 11:20

H2O: Egy vízcsepp elég I./22.
11:20 - 11:50

Parányi varázslat I./10.
11:50 - 12:55

Fehér szépség 13.
12:55 - 14:00

Álom és szerelem: Katie Fforde 11.
14:00 - 16:00

Született feleségek III./21.
16:00 - 17:00

Született feleségek III./22.
17:00 - 18:00

Gyilkosság baráti körben 7.
18:00 - 20:00

Poirot - Tragédia három felvonásban
20:00 - 22:06

Tűzveszély
22:06 - 00:10

A farm, ahol élünk 41.
23:30 - 00:35

A farm, ahol élünk 42.
00:35 - 01:40

Titkok hídja 100.
01:40 - 02:30

A szomszéd főztje...
02:30 - 07:00

A múlt árnyéka 26.
07:00 - 08:10

A farm, ahol élünk 133.
08:10 - 09:15

A farm, ahol élünk 134.
09:15 - 10:20

Álom és szerelem: Katie Fforde 7.
10:20 - 12:20

Gyilkos sorok III./16.
12:20 - 13:25

Gyilkos sorok III./17.
13:25 - 14:15

Gyilkos sorok III./18.
14:15 - 15:15

A fény hercegnője 11.
15:15 - 16:35

A fény hercegnője 12.
16:35 - 17:55

Fehér szépség 13.
17:55 - 19:00

Rosamunde Pilcher - Álom és szerelem
19:00 - 21:00

Felvéve
21:00 - 22:55

Fehér szépség 13.
22:55 - 00:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

17.hét

RENDELÉS

Az IPTV Hungary csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy az Eurocable Magyarország Kft. IPTV Hungary szolgáltatása csak jelen weboldalon keresztül rendelhető meg, a szolgáltatásra vonatkozó díjfizetés is csak ezen oldalon keresztül egyenlíthető ki. Egy, az interneten terjedő phishing levélben és egyéb weboldalakon keresztül ismeretlenek az IPTV Hungary szolgáltatásra hivatkozva próbálnak meg személyes internetbelépéshez szükséges adatokat, valamint díjfizetést kicsalni ügyfeleinktől. Felhívjuk figyelmüket, hogy a levél és az Eurocable Magyarország Kft. szolgáltatására vonatkozó felhívás hamis, a levélben és más weboldalakon található hivatkozásra kattintva egy adathalász oldalra jutnak.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@iptvhungary.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.