Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
ATV
Bonum
Echo TV
F&H
FixTV
Galaxy
HírTv
LifeNetwork
Muzsika TV
OzoneNetwork
RTL II
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5

Himnusz
00:00 - 00:02

ZÁRÓHÍRADÓ - M1 - 00:00
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:55

Ma délelőtt
08:55 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Unió28
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

HÍREK - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Kosár
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:45

Ma délelőtt
12:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:50 - 12:55

Ma délután
12:55 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Iskolapad
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Életkor
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Unió28
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Kosár
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Szemtől szembe
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

HÍREK - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Unió28
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma este
21:50 - 21:52

Ma éjjel
21:52 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
23:20 - 23:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
23:30 - 23:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
23:40 - 23:50

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Az A38 Hajó színpadán: faUSt
23:25 - 00:20

Gran Hotel III./4.
00:20 - 01:10

Én vagyok itt!
01:10 - 01:15

Holnap tali! 33.
01:15 - 01:35

Én vagyok itt!
01:35 - 02:45

Odaát II./12.
02:45 - 03:25

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Barabás Lőrinc Quartet
03:25 - 04:40

Kicsi óriások
04:40 - 05:05

Egy név, egy szent 24.
05:05 - 05:10

Egy név, egy szent 25.
05:10 - 05:15

Tuti gimi II./13.
05:15 - 06:00

Tinti kalandjai
06:00 - 06:05

Süni és barátai
06:05 - 06:10

A Kiscsacsi kalandjai I.
06:10 - 06:15

Frakk, a macskák réme I.
06:15 - 06:25

A város hősei II./13.
06:25 - 06:40

A város hősei II./14.
06:40 - 06:50

Rosie világa I.-II./1.
06:50 - 07:05

Pocoyo 44.
07:05 - 07:10

Pocoyo 45.
07:10 - 07:20

Pocoyo 46.
07:20 - 07:25

Rubi Szivárványiában 45.
07:25 - 07:35

Rubi Szivárványiában 46.
07:35 - 07:50

Digby, a tinisárkány II./13.
07:50 - 08:00

Digby, a tinisárkány II./14.
08:00 - 08:15

Dr. Plüssi I./10.
08:15 - 08:40

Jake és Sohaország kalózai II./27.
08:40 - 09:05

Béci és Réci 1.
09:05 - 09:15

Béci és Réci 2.
09:15 - 09:25

Loopdidoo I./4.
09:25 - 09:35

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 93.
09:35 - 09:50

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 94.
09:50 - 10:00

Állatkert a hátizsákban II./48.
10:00 - 10:30

Hetedhét gyerekhíradó
10:30 - 10:35

Peppa malac 59.
10:35 - 10:40

Peppa malac 60.
10:40 - 10:50

Tinti kalandjai
10:50 - 10:55

Süni és barátai
10:55 - 11:05

A Kiscsacsi kalandjai I.
11:05 - 11:10

Frakk, a macskák réme I.
11:10 - 11:20

Pityke
11:20 - 11:25

Magyar népmesék II.
11:25 - 11:40

Kérem a következőt I.
11:40 - 11:50

Mézga család különös kalandjai I.
11:50 - 12:20

Táncakadémia I./11.
12:20 - 12:45

Sherlock, a jak 35.
12:45 - 13:00

Sherlock, a jak 36.
13:00 - 13:10

Pupákok 9.
13:10 - 13:20

Pin kód 32.
13:20 - 13:30

Animália 25.
13:30 - 14:00

Chuggington pályaudvar - Válogatás I.-IV./11.
14:00 - 14:10

Chuggington pályaudvar - Válogatás I.-IV./12.
14:10 - 14:20

Raju, a riksa 45.
14:20 - 14:25

Raju, a riksa 46.
14:25 - 14:35

Raju, a riksa 47.
14:35 - 14:40

Max és Ruby 15.
14:40 - 15:05

Franklin 22.
15:05 - 15:30

Állatkert a hátizsákban II./49.
15:30 - 15:55

Traktor Tom I.-II./15.
15:55 - 16:10

Peppa malac 61.
16:10 - 16:15

Peppa malac 62.
16:15 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Kortárs gyerekversek és dalok
16:30 - 16:32

Hetedhét gyerekhíradó
16:32 - 16:40

Csűrcsavarosdi 9.
16:40 - 17:05

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 95.
17:05 - 17:15

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága 96.
17:15 - 17:30

Béci és Réci 3.
17:30 - 17:40

Béci és Réci 4.
17:40 - 17:50

Loopdidoo I./5.
17:50 - 18:00

Digby, a tinisárkány II./15.
18:00 - 18:15

Digby, a tinisárkány II./16.
18:15 - 18:25

Dr. Plüssi I./11.
18:25 - 18:50

Jake és Sohaország kalózai II./28.
18:50 - 19:15

Rubi Szivárványiában 47.
19:15 - 19:30

Rubi Szivárványiában 48.
19:30 - 19:45

Pocoyo 47.
19:45 - 19:50

Pocoyo 48.
19:50 - 20:00

Pocoyo 49.
20:00 - 20:10

Tuti gimi II./14.
20:10 - 21:00

Én vagyok itt!
21:00 - 21:05

Holnap tali! 34.
21:05 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:35

Odaát II./13.
22:35 - 23:25

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Óriás lemezbemutató
23:25 - 00:20

Működik a kémia
22:50 - 00:20

Az én '56-om
00:20 - 00:35

Temetés Berlinben
00:35 - 02:15

Szellem a palackból...
02:15 - 02:45

Hazajáró
02:45 - 03:15

Hagyaték
03:15 - 03:40

Noé barátai
03:40 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:00

Kárpát expressz
05:00 - 05:25

Médiaklikk
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

A múlt árnyékában 31.
05:55 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:20

Rondó
07:20 - 07:50

Kvartett
07:50 - 08:20

Lola 25.
08:20 - 09:05

Végtelen szerelem 107.
09:05 - 09:55

Váratlan utazás 17.
09:55 - 10:50

Család-barát
10:50 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Jamie vidéki konyhája 3.
12:45 - 13:15

Zorro 19.
13:15 - 14:05

Erdészház Falkenauban III./5.
14:05 - 14:55

A múlt árnyékában 32.
14:55 - 15:55

Don Matteo I./16.
15:55 - 16:50

Szerencse Híradó
16:50 - 17:10

Ridikül
17:10 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Végtelen szerelem 108.
18:35 - 19:25

Maradj talpon!
19:25 - 20:30

Tóth János 8.
20:30 - 21:00

FÁBRY
21:00 - 22:15

Kenó
22:15 - 22:20

A magas szőke + két szőke
22:20 - 23:45

Fényes szelek
23:45 - 01:10

Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open
23:20 - 01:25

Vízilabda - Bajnokok Ligája hazai mérkőzések
01:25 - 02:45

Labdarúgó közvetítés
02:45 - 04:30

Hungaroring
04:30 - 05:10

Öttusa
05:10 - 05:40

Lóverseny
05:40 - 06:06

CHI - a belső erő
06:06 - 06:50

M4 Sport stúdió
06:50 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:45

M4 Sport stúdió
07:45 - 07:55

M4 Sportreggeli
07:55 - 08:05

Labdarúgó közvetítés
08:05 - 09:55

Jövünk!
09:55 - 10:25

Pecatúra
10:25 - 10:55

Lendület
10:55 - 11:30

Tenisz
11:30 - 12:00

Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open
12:00 - 17:30

M4 Sport stúdió
17:30 - 17:45

M4 Sport stúdió
17:45 - 18:00

Kosárlabda közvetítés
18:00 - 19:45

M4 Sport stúdió
19:45 - 19:48

Kosárlabda közvetítés
19:48 - 19:55

Boxutca magazin
19:55 - 20:45

Röplabda közvetítés
20:45 - 22:34

M4 Sport stúdió
22:34 - 22:50

M4 Sport stúdió
22:50 - 23:05

Fradi Tv
23:05 - 23:31

Tenisz - ATP World Tour 250 Series Hungarian Open
23:31 - 01:40

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:25

Hagyaték
00:25 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
01:20 - 01:30

Szenes Iván írta
01:30 - 02:20

Dunakanyar
02:20 - 03:35

Magyarország, szeretlek!
03:35 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:15 - 05:25

Kulturális Híradó
05:25 - 05:55

Család-barát
05:55 - 07:00

Ízőrzők
07:00 - 07:35

Ridikül
07:35 - 08:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
08:30 - 08:35

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
08:35 - 08:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
08:40 - 08:50

Magyar Krónika
08:50 - 09:20

Útravaló
09:20 - 09:35

Az én '56-om
09:35 - 09:50

Önkéntesek
09:50 - 10:15

Kereszt-Tények
10:15 - 10:25

Így szól az Úr!
10:25 - 10:30

Reformáció hétről hétre
10:30 - 10:45

Néma harang
10:45 - 10:55

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
10:55 - 11:20

Elektra
11:20 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:15

Kék bolygó
13:15 - 13:40

Az én '56-om
13:40 - 13:50

Az én '56-om
13:50 - 14:05

Magyar Krónika
14:05 - 14:35

Család és otthon
14:35 - 14:55

Rondó
14:55 - 15:25

Kvartett
15:25 - 15:55

Az én Afrikám - Sáfrány József filmsorozata 2.
15:55 - 16:20

Szenes Iván írta
16:20 - 17:15

Család-barát
17:15 - 18:25

Ízőrzők
18:25 - 19:00

Kívánságkosár - válogatás
19:00 - 20:00

Szenes Iván írta Andreával
20:00 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1
21:25 - 21:35

Maradj talpon!
21:35 - 22:30

Ridikül
22:30 - 23:25

Kulturális Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:25

Telefere
23:20 - 00:30

A pampák királya 7.
00:30 - 01:25

A pampák királya 8.
01:25 - 02:15

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
02:15 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Vázák meséi 11.
06:35 - 06:45

Millenniumi mesék
06:45 - 07:15

Szerelemhajó II./7.
07:15 - 08:10

Szívtipró gimi IV./20.
08:10 - 09:00

Hazárd megye lordjai IV./17.
09:00 - 09:50

Szomszédok 159.
09:50 - 10:25

Szomszédok 160.
10:25 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Derrick 33.
11:15 - 12:15

Vészhelyzet I./17.
12:15 - 13:05

Özvegy és leánya 4.
13:05 - 14:00

Képes nóták
14:00 - 14:25

..., az én váram - Lakáskultúra mindenkinek
14:25 - 14:55

Ki Mit Tud? 1.
14:55 - 16:10

Szívtipró gimi IV./21.
16:10 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Hazárd megye lordjai IV./18.
17:15 - 18:05

Derrick 34.
18:05 - 19:10

Szomszédok 161.
19:10 - 19:45

Szomszédok 162.
19:45 - 20:20

Vészhelyzet I./18.
20:20 - 21:10

Örökös tagság - Zenthe Ferenc
21:10 - 22:10

II.Fülöp - TV komédia
22:10 - 23:20

Századfordító magyarok
23:20 - 00:15

A nap híre
23:50 - 00:15

Világhíradó
00:15 - 00:30

Egyenes beszéd
00:30 - 01:30

Csisztu 24
01:30 - 02:20

Egyenes beszéd
02:20 - 03:20

A nap híre
03:20 - 03:45

Fórum
03:45 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

TV torna Norbival és Rékával
08:55 - 09:05

Fórum
09:05 - 09:35

Televíziós vásárlási műsorablak
09:35 - 10:25

Egyenes beszéd
10:25 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

Televíziós vásárlási műsorablak
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Fő az egészség
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 15:45

Csisztu 24
15:45 - 16:45

Fórum
16:45 - 17:40

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:15

A nap híre
18:15 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 20:25

Esti Híradó
20:25 - 20:55

KrizShow
20:55 - 22:00

Esti Híradó
22:00 - 22:30

TV torna Norbival és Rékával
22:30 - 22:35

Világhíradó
22:35 - 23:00

Hazahúzó
23:00 - 23:45

Építészet mesterei
23:45 - 23:50

A nap híre
23:50 - 00:15

Délelőtt
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

Hírek, időjárás
00:45 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

Hírek, időjárás
02:45 - 03:00

Székely konyha
03:00 - 03:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

Hírek, időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

Hírek, időjárás
04:45 - 05:00

Terra Santa News
05:00 - 05:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

Hírek, időjárás
05:45 - 06:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
06:00 - 06:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

Hírek, időjárás
06:45 - 07:00

Musica - Fülei Balázs műsora
07:00 - 07:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

Hírek, időjárás
07:45 - 08:00

Európa, hírek az Európai Unióból
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt
09:10 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

Hírek, időjárás
11:45 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Angelus, Ferenc pápa úrangyala imádsága
12:30 - 13:00

A konyha angyala
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

Hírek, időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

Európa, hírek az Európai Unióból
18:00 - 18:30

P. Hurgoi Sándor elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

Hírek, időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

A konyha angyala
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

Hírek, időjárás
21:45 - 22:00

Szentségimádás a művészeti élet megújulásáért
22:00 - 23:10

Délelőtt
23:10 - 01:43

Angard 1-2
23:30 - 00:20

Hazahúzó
00:20 - 00:45

Műsorszünet
00:45 - 06:00

Kibeszélő
06:00 - 06:30

Bírósági történetek
06:30 - 07:00

Angard
07:00 - 07:30

Angard
07:30 - 08:00

Gazdafórum
08:00 - 08:30

Zenedoboz
08:30 - 09:00

Kibeszélő
09:00 - 09:30

Civil kör 1
09:30 - 10:00

Civil kör 2
10:00 - 10:30

Mozgás!
10:30 - 11:00

Sajtóklub 1
11:00 - 11:30

Sajtóklub 2
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Hazahúzó
12:30 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:35

Kormányinfó
13:35 - 15:00

Napi Aktuális 1
15:00 - 15:30

Napi Aktuális 2
15:30 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Háromkirályok I. A rákok királya
16:30 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Körkép a világból
18:30 - 19:00

Napi aktuális 1
19:00 - 19:30

Napi aktuális 2
19:30 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Háttér-kép 1
20:30 - 21:00

Háttér-kép 2
21:00 - 21:30

Szorító
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Látókör
22:30 - 23:00

Kormányinfó
23:00 - 02:00

IHR Kalandok
00:00 - 00:30

Energofish- Energofish magazin 5.
00:30 - 01:00

Finomszerelékes horgásznapló
01:00 - 01:30

Dudi Bait
01:30 - 02:00

Első Társasági Vadászrandevú
02:00 - 02:30

Az ezersziget országa
02:30 - 03:00

Takács Viktor
03:00 - 03:30

IPCC 2016. III. elődöntő
03:30 - 04:00

Finomszerelékes horgásznapló
04:00 - 04:30

Horgásztúrák
04:30 - 05:00

Fegyvermester- Spektívekről bővebben
05:00 - 05:30

Vadászláz
05:30 - 06:00

Hajba Balázs
06:00 - 06:30

TopMixTV
06:30 - 07:00

Horgásztúrák
07:00 - 07:30

Feedermánia
07:30 - 08:00

Walter megoldások
08:00 - 08:30

Halimádók konyhája
08:30 - 09:00

Fogas fogás
09:00 - 09:30

IPCC 2016. II. elődöntő
09:30 - 10:00

Fishing Australia
10:00 - 10:30

Ponty generáció
10:30 - 11:00

Horgászat határok nélkül-Vadvízi bodorkák
11:00 - 11:30

Let's go fishing Bloemhof 3. rész
11:30 - 12:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
12:00 - 12:30

Energofish- Energofish magazin 5.
12:30 - 13:00

Finomszerelékes horgásznapló
13:00 - 13:30

Dudi Bait
13:30 - 14:00

Első Társasági Vadászrandevú
14:00 - 14:30

Az ezersziget országa
14:30 - 15:00

Takács Viktor
15:00 - 15:30

Fishing Australia
15:30 - 16:00

Légy-Ott! Herzegovinában 1. rész
16:00 - 16:30

Légy-Ott! Herzegovinában 2. rész
16:30 - 17:00

Fogas fogás
17:00 - 17:30

Halimádók konyhája
17:30 - 18:00

Horgászat határok nélkül-Vadvízi bodorkák
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Stalking films
19:00 - 19:30

Walter megoldások
19:30 - 20:00

Légy-OTT!
20:00 - 20:30

Menny a Balatonba
20:30 - 21:00

Frank Pizon
21:00 - 21:30

Vadászok konyhája
21:30 - 22:00

Vadászláz
22:00 - 22:30

Somogy Baranya a terelővadászatok hazája
22:30 - 23:00

IPCC 2016. II. elődöntő
23:00 - 23:30

Horgásztúrák
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Bóta Café
09:00 - 10:00

Cover Hour
10:00 - 11:00

NovumTV
11:00 - 11:30

FIX Magazin
11:30 - 13:00

Smaragdút
13:00 - 14:00

Kertszépítők
14:00 - 14:30

Irányjelző
14:30 - 15:30

Megyei Híradó
15:30 - 16:00

Szinusz
16:00 - 16:30

Fejezetek Magyarország közlekedéstörténetéről
16:30 - 17:00

FIX Magazin
17:00 - 18:00

Honvéd7
18:00 - 18:10

KonyhaTV
18:10 - 18:25

Babacsalogató
18:25 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Édes2es
20:00 - 21:00

Üzletről 30 percben
21:00 - 21:30

Törzsasztal
21:30 - 22:00

Game On
22:00 - 23:00

Szellemvárosok Magyarországon
23:00 - 00:00

Bostoni halottkémek V./16.
23:05 - 00:05

Late Night Gaming
00:05 - 04:40

A szomszéd főztje...
04:40 - 05:55

San Francisco utcáin 93.
05:55 - 07:00

Murdoch nyomozó rejtélyei I./6.
07:00 - 08:05

Miss Marple: A Sittaford-rejtély
08:05 - 10:10

Kisvárosi gyilkosságok XII./1.
10:10 - 12:15

Poirot-novellák 22.
12:15 - 13:25

San Francisco utcáin 94.
13:25 - 14:25

SOKO - Alpesi nyomozók XII./12.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei I./7.
15:30 - 16:35

Az utolsó zsaru IV./12.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 23.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok XII./2.
18:45 - 21:00

Miss Marple: Szunnyadó gyilkosság
21:00 - 23:00

Bostoni halottkémek V./17.
23:00 - 00:00

Egyenesen
00:00 - 01:30

Lapzárta
01:30 - 02:00

Vetítő: Pátria Nostra I.
02:00 - 03:00

Soroló ism
03:00 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Alinda
05:00 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Kép-regény
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Pátria Nostra II.
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Globál
12:30 - 13:00

Reggeli járat plusz
13:00 - 13:30

Egyenesen
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Szabadfogás
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

BBC Reporters
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Csörte
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Alinda
23:00 - 00:00

Meztelen szerelem III./8.
00:00 - 01:00

Ha ciki, ha nem: kövér vagy II./4.
01:00 - 02:00

Ha ciki, ha nem: kövér vagy II./5.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Bikini Body Katus Attilával
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./10.
06:05 - 06:30

Restaurant
06:30 - 07:10

Esküvők szigete 6.
07:10 - 08:00

Bikini Body Katus Attilával
08:00 - 08:05

Véznák kontra dagik I./3.
08:05 - 09:00

Kendra a csúcson - Az elhallgatott történet 2.
09:00 - 09:30

Bikini Body Katus Attilával
09:30 - 10:10

Jön a baba - Hadas Krisztával I./3.
10:10 - 11:00

Esküvők szigete 6.
11:00 - 12:00

Véznák kontra dagik I./3.
12:00 - 13:00

Ázsia luxusa I./5.
13:00 - 13:30

Ázsia luxusa I./6.
13:30 - 14:10

Amiről a Vészhelyzetben sem beszélnek IX./17.
14:10 - 15:00

Jön a baba - Hadas Krisztával I./4.
15:00 - 16:05

Feleségcsere X./1.
16:05 - 17:00

Feleségcsere - Kendra Wilkinsonnal
17:00 - 18:00

Ázsia luxusa I./7.
18:00 - 18:30

Ázsia luxusa I./8.
18:30 - 19:00

Elképesztő esküvők
19:00 - 20:00

Véznák kontra dagik I./4.
20:00 - 21:00

Meztelen szerelem III./9.
21:00 - 22:00

Ha ciki, ha nem: beteg a gyerek! 1.
22:00 - 23:00

Ha ciki, ha nem: beteg a gyerek! 2.
23:00 - 00:00

NAGYfröccs 1.
00:00 - 01:00

Zenés Randevú Balázs Palival V./3.
01:00 - 02:00

Házibuli Attilával Extra V./26.
02:00 - 04:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 13.
04:00 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Dallamokon át Plusz IV./9.
06:00 - 07:00

Frédy Show V./8.
07:00 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 14.
11:30 - 12:30

Házibuli Attilával VI./11.
12:30 - 13:30

Zenés Randevú Balázs Palival Best of III./17.
13:30 - 14:30

Kívánságpercek V./32.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top Klip Mix IV./26.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Dallamokon át Plusz V./12.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 18:55

Kívánságkosár 36.
18:55 - 19:55

Muzsika TV Road Show 2.
19:55 - 21:00

Kívánságpercek V./32.
21:00 - 22:00

Dallamokon át Plusz V./12.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Modernkori csodák IV./20.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Ozone éjszaka: Budapest
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Egyenlítő
07:00 - 08:00

A világ madártávlatból II./14.
08:00 - 08:30

A világ madártávlatból III./1.
08:30 - 09:05

Atlasz 4D: A Nagy-hasadékvölgy
09:05 - 10:05

Érintetlen Afrika 3.
10:05 - 11:00

1000 nap alatt a Föld körül II./3.
11:00 - 12:05

Egyenlítő
12:05 - 13:00

Modernkori csodák III./1.
13:00 - 14:00

OzoneUtazás: Japán
14:00 - 15:05

Atlasz 4D: A Nagy-hasadékvölgy
15:05 - 16:05

Érintetlen Afrika 3.
16:05 - 17:05

1000 nap alatt a Föld körül II./3.
17:05 - 18:05

A világ madártávlatból II./14.
18:05 - 18:35

A világ madártávlatból III./1.
18:35 - 19:05

OzoneUtazás: India Bárány Róberttel
19:05 - 20:00

Atlasz 4D: Hawaii
20:00 - 21:00

Érintetlen Afrika 4.
21:00 - 22:00

1000 nap alatt a Föld körül II./4.
22:00 - 23:00

Egyenlítő VII./84.
23:00 - 00:00

Segítség, bajban vagyok! 33.
00:00 - 01:00

A gyanú árnyékában 10.
01:00 - 02:00

Gyilkos ügyek III./7.
02:00 - 03:00

Graceland - Ügynökjátszma II./3.
03:00 - 03:55

Isten áldjon, Esperanza! 120.
03:55 - 04:50

A török konyha titkai 1.
04:50 - 05:20

A török konyha titkai 2.
05:20 - 05:50

Hétvégi főzőcske II./15.
05:50 - 06:25

Hétvégi főzőcske II./16.
06:25 - 07:00

Újabb bolondos dallamok 25.
07:00 - 07:30

Kungfu Panda - A rendkívüliség legendája III./26.
07:30 - 08:00

Vészhelyzet XIV./15.
08:00 - 09:00

Vacsoracsata 217.
09:00 - 10:00

Isten áldjon, Esperanza! 121.
10:00 - 11:00

Graceland - Ügynökjátszma II./4.
11:00 - 11:55

Gyilkos ügyek III./8.
11:55 - 12:50

Segítség, bajban vagyok! 14.
12:50 - 13:45

A gyanú árnyékában 11.
13:45 - 14:45

Showder Klub IX./6.
14:45 - 15:50

Barátok közt 8377-8378.
15:50 - 16:25

Gordon Ramsay - A konyha ördöge VI./1.
16:25 - 17:25

Hagyjál főzni! I./3.
17:25 - 18:25

Segítség, bajban vagyok! 34.
18:25 - 19:25

A gyanú árnyékában III./53.
19:25 - 20:30

Showder Klub IX./7.
20:30 - 21:30

RTLII Híradó
21:30 - 22:00

A gyanú árnyékában III./54.
22:00 - 23:00

Barátok közt 8379-8380.
23:00 - 23:30

Az élet csajos oldala V./10.
23:30 - 00:00

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:45 - 00:15

Házon kívül 422.
00:15 - 00:50

Magyarul Balóval
00:50 - 01:30

Randi Taxi 1.
01:30 - 02:05

Bringasáv 1.
02:05 - 02:35

Revolution II./6.
02:35 - 04:00

Barátok közt 8377-8378.
04:00 - 04:30

Magyarul Balóval
04:30 - 05:05

Top Shop
05:05 - 05:30

Jó reggelt, skacok!
05:30 - 07:15

Reggeli
07:15 - 09:20

Asztro-Show
09:20 - 10:25

Top Shop
10:25 - 12:10

Fitt Mánia 48.
12:10 - 12:50

Fókusz
12:50 - 13:20

A kis menyasszony I./165.
13:20 - 13:55

Éjjel-Nappal Budapest 1009.
13:55 - 15:15

A Konyhafőnök VIP V./21.
15:15 - 16:55

Story Extra
16:55 - 17:25

Fókusz
17:25 - 18:00

RTL híradó - Esti kiadás
18:00 - 18:55

A Konyhafőnök VIP V./22.
18:55 - 20:35

Éjjel-Nappal Budapest 1010.
20:35 - 21:55

Barátok közt 8379-8380.
21:55 - 22:35

Halálos fegyver I./14.
22:35 - 23:40

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:40 - 00:10

A tegnap slágerei (2000-es évek)
00:00 - 01:00

A tegnap slágerei (90-es évek)
01:00 - 02:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
02:00 - 03:00

Ez ma a sláger
03:00 - 04:00

Retro Slágerek
04:00 - 06:00

Reggeli vigadó
06:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Reggeli vigadó
09:00 - 10:00

Ez ma a sláger
10:00 - 11:00

Retro Slágerek
11:00 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:30

Ékszer Show
15:30 - 16:30

Ez ma a sláger
16:30 - 17:00

Sláger híradó
17:00 - 17:30

Ez ma a sláger
17:30 - 19:00

Sztár-Like
19:00 - 20:00

Esti vigadó
20:00 - 21:00

Snóbli - Bódi Guszti és Bódi Margó műsora
21:00 - 22:00

Magyar retro
22:00 - 23:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
23:00 - 01:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./16.
23:20 - 00:25

Bostoni halottkémek V./16.
00:25 - 01:20

American Dreamz
01:20 - 03:15

A szomszéd főztje...
03:15 - 05:50

Rózsaszín párduc I./10.
05:50 - 06:15

Minden kutya a mennybe jut III./13.
06:15 - 06:45

Leo, az oroszlán I./13.
06:45 - 07:15

Gyilkos sorok III./22.
07:15 - 08:20

Gyilkos sorok III./23.
08:20 - 09:25

Gyilkos sorok IV./1.
09:25 - 10:30

Heartland VIII./14.
10:30 - 11:30

Heartland VIII./15.
11:30 - 12:30

Született feleségek VI./5.
12:30 - 13:30

Született feleségek VI./6.
13:30 - 14:35

Felújít-lak I./4.
14:35 - 15:45

Felújít-lak I./5.
15:45 - 16:55

Murdoch nyomozó rejtélyei VI./8.
16:55 - 17:55

Murdoch nyomozó rejtélyei VI./9.
17:55 - 19:00

Az utolsó zsaru IV./13.
19:00 - 20:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./17.
20:00 - 21:00

Rosamunde Pilcher - Álom és szerelem
21:00 - 23:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék VII./17.
23:00 - 00:00

A farm, ahol élünk 44.
23:30 - 00:35

A farm, ahol élünk 45.
00:35 - 01:40

Titkok hídja 103.
01:40 - 02:30

A szomszéd főztje...
02:30 - 05:00

Lakosztály
05:00 - 05:25

A múlt árnyéka 31.
05:25 - 06:15

Szerelem ajándékba 34.
06:15 - 07:15

Titkok hídja 104.
07:15 - 08:20

Bor, mámor, szerelem I./30.
08:20 - 09:25

Rosamunde Pilcher - Álom és szerelem
09:25 - 11:25

A fény hercegnője 18.
11:25 - 12:45

Providence V./1.
12:45 - 13:50

Providence V./2.
13:50 - 14:55

Heartland VIII./14.
14:55 - 15:55

Heartland VIII./15.
15:55 - 16:55

Rosamunde Pilcher - Álom és szerelem
16:55 - 18:55

A fény hercegnője 19.
18:55 - 20:15

Gyilkos sorok III./22.
20:15 - 21:20

Gyilkos sorok III./23.
21:20 - 22:25

Gyilkos sorok IV./1.
22:25 - 23:30

A farm, ahol élünk 45.
23:30 - 00:35

Következő 6 csatorna

heti ajánló

17.hét

RENDELÉS

Az IPTV Hungary csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy az Eurocable Magyarország Kft. IPTV Hungary szolgáltatása csak jelen weboldalon keresztül rendelhető meg, a szolgáltatásra vonatkozó díjfizetés is csak ezen oldalon keresztül egyenlíthető ki. Egy, az interneten terjedő phishing levélben és egyéb weboldalakon keresztül ismeretlenek az IPTV Hungary szolgáltatásra hivatkozva próbálnak meg személyes internetbelépéshez szükséges adatokat, valamint díjfizetést kicsalni ügyfeleinktől. Felhívjuk figyelmüket, hogy a levél és az Eurocable Magyarország Kft. szolgáltatására vonatkozó felhívás hamis, a levélben és más weboldalakon található hivatkozásra kattintva egy adathalász oldalra jutnak.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@iptvhungary.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.