Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M3
M5
ATV
Bonum
Echo TV
F&H
FixTV
Galaxy
HírTv
LifeTv
Muzsika TV
OzoneTv
RTL II
RTL Klub
Sláger TV
Story4
Story5

Himnusz
00:00 - 00:02

ZÁRÓHÍRADÓ - M1 - 00:00
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:00 - 05:10

Ma éjszaka
05:10 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Ma reggel
06:35 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:35

Ma reggel
07:35 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Ma reggel
08:35 - 08:50

Ma délelőtt
08:50 - 08:52

Ma reggel
08:52 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

HÍREK - M1 - 9:30
09:30 - 09:35

Ma délelőtt
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

HÍREK - M1 - 10:30
10:30 - 10:35

Iskolapad
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

HÍREK - M1 - 11:30
11:30 - 11:35

Ma délelőtt
11:35 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Időjárás-jelentés
12:35 - 12:37

Híradó
12:37 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:15

Ma délután
13:15 - 13:30

HÍREK - M1 - 13:30
13:30 - 13:35

Kárpát expressz
13:35 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:15

Ma délután
14:15 - 14:30

HÍREK - M1 - 14:30
14:30 - 14:35

Médiaklikk
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Ma délután
15:15 - 15:30

HÍREK - M1 - 15:30
15:30 - 15:35

Iskolapad
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Ma délután
16:15 - 16:30

HÍREK - M1 - 16:30
16:30 - 16:35

Profit7
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

HÍREK - M1 - 17:30
17:30 - 17:33

Esély
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:26

Időjárás-jelentés
18:26 - 18:30

Ma este
18:30 - 19:00

HÍREK - M1 - 19:00
19:00 - 19:02

Időjárás-jelentés
19:02 - 19:05

Kék bolygó
19:05 - 19:30

Híradó - M1 - 19:30
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
23:20 - 23:30

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
23:30 - 23:40

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
23:40 - 23:50

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
23:50 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Dog Eat Dog
23:25 - 00:20

Az élet megy tovább 19.
00:20 - 01:20

Holnap tali! 10.
01:20 - 01:40

Én vagyok itt!
01:40 - 02:50

Odaát IV./13.
02:50 - 03:30

Az A38 Hajó színpadán: GODS
03:30 - 04:20

Vannak vidékek 1.
04:20 - 04:50

...hol élsz Te? - szubjektív helyismereti sorozat
04:50 - 05:15

Tuti gimi IV./7.
05:15 - 06:00

Sebaj Tóbiás I.
06:00 - 06:05

Pom-Pom meséi I.
06:05 - 06:15

A legkisebb Ugrifüles I.
06:15 - 06:25

A nagy ho-ho-ho horgász II.
06:25 - 06:35

A város hősei II./13.
06:35 - 06:45

A város hősei II./14.
06:45 - 06:55

Rosie világa I.-II./40.
06:55 - 07:10

Agi Bagi 12.
07:10 - 07:20

Agi Bagi 13.
07:20 - 07:30

JoNaLu 10.
07:30 - 07:55

Bori I./13.
07:55 - 08:10

Bori I./14.
08:10 - 08:20

Dr. Plüssi II./23.
08:20 - 08:45

Mickey egér játszótere II./2.
08:45 - 09:10

Béci és Réci II./1.
09:10 - 09:20

Béci és Réci II./2.
09:20 - 09:30

Loopdidoo I./43.
09:30 - 09:40

Állatkerti sétány 64. 67.
09:40 - 09:50

Állatkerti sétány 64. 68.
09:50 - 10:00

Állatkert a hátizsákban II./22.
10:00 - 10:30

Hetedhét kaland
10:30 - 10:40

Peppa malac 33.
10:40 - 10:45

Peppa malac 34.
10:45 - 10:50

Sebaj Tóbiás I.
10:50 - 11:00

Pom-Pom meséi I.
11:00 - 11:05

A legkisebb Ugrifüles I.
11:05 - 11:15

A nagy ho-ho-ho horgász II.
11:15 - 11:25

Mikrobi
11:25 - 11:35

Magyar népmesék
11:35 - 11:40

Kérem a következőt I.
11:40 - 11:55

Mézga család különös kalandjai I.
11:55 - 12:20

Táncakadémia II./24.
12:20 - 12:45

A Gyűszűnyi erdő lakói III./5.
12:45 - 13:10

Pupákok 48.
13:10 - 13:15

Rudi és Trudi 20.
13:15 - 13:30

A kis időutazók 24.
13:30 - 13:55

Matrica - Négyzetgyök
13:55 - 14:00

Buckó 15.
14:00 - 14:10

Chuggington pályaudvar IV./11.
14:10 - 14:20

Chuggington pályaudvar IV./12.
14:20 - 14:30

Lucas és Emily 7.
14:30 - 14:40

Lucas és Emily 8.
14:40 - 14:50

Lucas és Emily 9.
14:50 - 15:00

Irány Dinóföld! 25.
15:00 - 15:10

Franklin 61.
15:10 - 15:35

Állatkert a hátizsákban II./23.
15:35 - 16:00

Traktor Tom I.-II./2.
16:00 - 16:10

Peppa malac 35.
16:10 - 16:15

Peppa malac 36.
16:15 - 16:20

Mesélj nekem!
16:20 - 16:30

Hetedhét kaland
16:30 - 16:45

Csűrcsavarosdi 7.
16:45 - 17:05

Állatkerti sétány 64. 69.
17:05 - 17:15

Állatkerti sétány 64. 70.
17:15 - 17:30

Béci és Réci II./3.
17:30 - 17:40

Béci és Réci II./4.
17:40 - 17:50

Loopdidoo I./44.
17:50 - 18:00

Dr. Plüssi II./24.
18:00 - 18:25

Mickey egér játszótere II./3.
18:25 - 18:50

Bori I./15.
18:50 - 19:00

Bori I./16.
19:00 - 19:15

JoNaLu 11.
19:15 - 19:40

Agi Bagi II./1.
19:40 - 19:50

Agi Bagi II./2.
19:50 - 20:05

Matrica - Igaz vagy hamis?
20:05 - 20:15

Tuti gimi IV./8.
20:15 - 21:00

Holnap tali! 11.
21:00 - 21:25

Én vagyok itt!
21:25 - 22:35

Odaát IV./14.
22:35 - 23:25

Az A38 Hajó színpadán: Zimmerman és Next To None
23:25 - 00:20

Kékfény
23:50 - 00:45

Hawaii Five-O III./23.
00:45 - 01:35

Alpesi nyomozók IV./8.
01:35 - 02:20

Az én '56-om
02:20 - 02:30

Az én '56-om
02:30 - 02:45

Hazajáró
02:45 - 03:10

Szerelmes földrajz
03:10 - 03:40

Noé barátai
03:40 - 04:10

Ridikül
04:10 - 05:00

Esély
05:00 - 05:25

Család és otthon
05:25 - 05:45

Himnusz
05:45 - 05:50

Hajnali gondolatok
05:50 - 05:55

A múlt árnyékában 70.
05:55 - 06:55

Kenó
06:55 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:25

Hrvatska Kronika
07:25 - 07:50

Ecranul Nostru
07:50 - 08:25

Lola 63.
08:25 - 09:10

Váratlan utazás 55.
09:10 - 10:00

Balatoni Nyár
10:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:45

Főzzünk megint egyszerűen
12:45 - 13:15

Univerzum
13:15 - 14:15

Zorro 58.
14:15 - 15:00

Erdészház Falkenauban VI./5.
15:00 - 15:50

A múlt árnyékában 71.
15:50 - 16:55

Don Matteo IV./7.
16:55 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:35

Rex felügyelő I./3.
18:35 - 19:30

A hegyi doktor - Újra rendel III./12.
19:30 - 20:25

Skandináv lottó
20:25 - 20:35

Zsaruvér II./1.
20:35 - 21:25

Átok 3.
21:25 - 21:50

Átok 4.
21:50 - 22:15

Kenó
22:15 - 22:25

Rejtélyes XX. század
22:25 - 22:55

Nyom nélkül
22:55 - 00:25

FIFA Konföderációs Kupa
22:40 - 00:35

Női kosárlabda Eb
00:35 - 02:25

Női kosárlabda Eb
02:25 - 04:15

Bringasport
04:15 - 04:30

Hajime
04:30 - 05:00

Sport7fő
05:00 - 06:00

Fradi Tv
06:00 - 06:30

Bringasport
06:30 - 06:50

M4 Sport stúdió
06:50 - 07:00

M4 Sportreggeli
07:00 - 07:45

M4 Sport stúdió
07:45 - 07:55

M4 Sportreggeli
07:55 - 08:05

FIFA Konföderációs Kupa
08:05 - 10:00

Női kosárlabda Eb
10:00 - 11:55

kisBAJNOK
11:55 - 12:55

Hungaroring
12:55 - 13:25

Jövünk!
13:25 - 13:55

Lóverseny
13:55 - 14:25

Kerékpár
14:25 - 14:55

M4 Sportreggeli
14:55 - 15:50

Bajnokaink DOKU-Reality a Vizes VB-ről
15:50 - 16:45

M4 Sport stúdió
16:45 - 17:00

FIFA Konföderációs Kupa
17:00 - 18:50

M4 Sport stúdió
18:50 - 19:25

M4 Sporthíradó
19:25 - 19:45

M4 Sport stúdió
19:45 - 20:00

FIFA Konföderációs Kupa
20:00 - 21:15

M4 Sporthíradó
21:15 - 21:24

M4 Sport stúdió
21:24 - 22:30

Labdarúgó Konföderációs Kupa összefoglaló
22:30 - 23:00

Női kosárlabda Eb
23:00 - 00:55

Mindenki Akadémiája
00:00 - 00:30

Hazajáró
00:30 - 00:55

Himnusz
00:55 - 01:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
01:00 - 01:20

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
01:20 - 01:30

Szenes Iván írta
01:30 - 02:20

A Molitor ház
02:20 - 03:45

Világörökség Portugáliában
03:45 - 04:05

Banán, pumpa, kurbli - A L'art pour l'art társulat műsora 5.
04:05 - 05:00

HÍRADÓ - M1 - 23:00
05:00 - 05:15

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
05:15 - 05:25

Balatoni Nyár
05:25 - 07:20

Ridikül
07:20 - 08:15

NÉMET NYELVŰ HÍREK - M1
08:15 - 08:25

KÍNAI NYELVŰ HÍREK - M1
08:25 - 08:30

OROSZ NYELVŰ HÍREK - M1
08:30 - 08:45

Nagyok
08:45 - 09:15

Esély
09:15 - 09:35

Kék bolygó
09:35 - 10:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
10:00 - 10:25

Új nemzedék
10:25 - 10:55

ANGOL NYELVŰ HÍREK - M1
10:55 - 11:15

Világörökség Portugáliában
11:15 - 11:45

A gyilkosok
11:45 - 12:50

V4 HÍRADÓ - M1
12:50 - 13:00

Híradó - M1 - 13:00
13:00 - 13:20

Magyar gazda
13:20 - 13:45

Kodály 2.0
13:45 - 14:35

Hrvatska Kronika
14:35 - 15:10

Ecranul Nostru
15:10 - 15:40

Család-barát válogatás
15:40 - 16:40

Balatoni Nyár
16:40 - 18:40

Magyar rock
18:40 - 19:40

LEGENDA
19:40 - 21:00

Híradó - M1 - 21:00
21:00 - 21:25

V4 HÍRADÓ - M1 - 21:25
21:25 - 21:35

Hacktion Újratöltve III./3.
21:35 - 22:35

Életművész
22:35 - 23:25

Kulturális Híradó
23:25 - 23:55

Mindenki Akadémiája
23:55 - 00:25

A pampák királya 85.
00:00 - 00:55

A pampák királya 86.
00:55 - 01:45

Időmetszetek - Archív fotóválogatás
01:45 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Időjárás-jelentés
06:30 - 06:35

Gusztáv
06:35 - 06:40

Szerelemhajó IV./7.
06:40 - 07:55

retrock
07:55 - 08:05

Szívtipró gimi V./27.
08:05 - 08:55

Hazárd megye lordjai VI./9.
08:55 - 09:45

Szomszédok 237.
09:45 - 10:20

Szomszédok 238.
10:20 - 10:50

Arany János emlékére
10:50 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Derrick 72.
11:15 - 12:20

Vészhelyzet III./9.
12:20 - 13:05

Kántor 2.
13:05 - 14:15

Pulzus
14:15 - 15:00

Zenebutik - Zenehíd
15:00 - 15:55

Variációk
15:55 - 16:00

Szívtipró gimi V./28.
16:00 - 16:50

Arany János emlékére
16:50 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Hazárd megye lordjai VI./10.
17:15 - 18:10

Derrick 73.
18:10 - 19:15

Szomszédok 239.
19:15 - 19:50

Szomszédok 240.
19:50 - 20:25

Vészhelyzet III./10.
20:25 - 21:20

Kántor 3.
21:20 - 22:15

Operabál 13
22:15 - 23:20

Telefere
23:20 - 00:30

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
23:50 - 00:20

Univerzum - Méhek - Élet a királynőért
00:20 - 01:15

Don Juan és a Kővendég
01:15 - 02:20

Esti kérdés
02:20 - 02:50

Kulturális Híradó
02:50 - 03:15

Felsős
03:15 - 03:40

Mindenki Akadémiája
03:40 - 04:10

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
04:10 - 04:35

Mindenki Akadémiája
04:35 - 05:05

Kulturális Híradó
05:05 - 05:30

Esti kérdés
05:30 - 06:00

Szólalj meg! - angolul
06:00 - 06:15

Szólalj meg! - németül
06:15 - 06:20

Szólalj meg! - franciául
06:20 - 06:25

Szólalj meg! - olaszul
06:25 - 06:30

Szólalj meg! - spanyolul
06:30 - 06:35

Szólalj meg! - oroszul
06:35 - 06:40

Kulturális Híradó
06:40 - 07:15

Felsős
07:15 - 07:40

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
07:40 - 08:10

Mindenki Akadémiája
08:10 - 08:40

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
08:40 - 09:00

Opera Café
09:00 - 09:30

Élő örökség
09:30 - 10:00

A sivatag színei 4.
10:00 - 10:55

Vad vidékek - Ausztrálázsia 3.
10:55 - 11:45

Szignó
11:45 - 12:40

Nemzeti kincsünk az Erdő - A magyar erdészet 150 éve
12:40 - 12:45

A sivatag színei 5.
12:45 - 13:40

Hogyan készült? XVIII./8.
13:40 - 14:10

Érettségi 2017
14:10 - 14:40

My Family 74.
14:40 - 15:10

Szólalj meg! - angolul
15:10 - 15:25

Szólalj meg! - németül
15:25 - 15:30

Szólalj meg! - franciául
15:30 - 15:35

Szólalj meg! - olaszul
15:35 - 15:40

Szólalj meg! - spanyolul
15:40 - 15:45

Szólalj meg! - oroszul
15:45 - 16:00

Felsős
16:00 - 16:35

Mindenki Akadémiája
16:35 - 17:00

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
17:00 - 17:15

Ki mer ma?
17:15 - 17:30

Tudós Társaság - a kíváncsi ember magazinja
17:30 - 17:50

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
17:50 - 18:00

Vad vidékek - Ausztrálázsia 4.
18:00 - 18:45

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
18:45 - 19:00

Kulturális Híradó
19:00 - 19:35

Ön is tudja - műveltségi vetélkedő
19:35 - 20:00

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
20:00 - 20:10

Univerzum - Mesél a Bécsi erdő
20:10 - 21:05

KulTÚRA - Fesztiválhíradó
21:05 - 21:15

Előszó
21:15 - 21:20

EBU - Bécsi Filharmonikusok koncertje 2017
21:20 - 22:55

Esti kérdés
22:55 - 23:30

KulTÚRA - Fesztiválhíradó összefoglaló
23:30 - 23:55

Univerzum - Mesél a Bécsi erdő
23:55 - 00:50

A nap híre
00:00 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Vidám vasárnap
00:45 - 03:00

Egyenes beszéd
03:00 - 04:30

700-as klub
04:30 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 05:50

Világhíradó
05:50 - 06:05

ATV START
06:05 - 08:30

Start plusz
08:30 - 08:55

TV torna Norbival és Rékával
08:55 - 09:05

Fórum
09:05 - 10:00

Televíziós vásárlási műsorablak
10:00 - 10:50

A nap híre
10:50 - 11:25

Televíziós vásárlási műsorablak
11:25 - 11:45

Laci bácsi konyhája
11:45 - 12:10

Televíziós vásárlási műsorablak
12:10 - 12:25

Világhíradó
12:25 - 12:45

Start plusz
12:45 - 13:10

Televíziós vásárlási műsorablak
13:10 - 13:45

Televíziós vásárlási műsorablak
13:45 - 14:15

700-as klub
14:15 - 14:45

Könyvjelző
14:45 - 15:15

Televíziós vásárlási műsorablak
15:15 - 15:45

Henrik angyalai
15:45 - 16:45

Fórum
16:45 - 17:40

TV torna Norbival és Rékával
17:40 - 17:45

ATV Híradó
17:45 - 18:10

A nap híre
18:10 - 18:45

ATV Híradó
18:45 - 19:10

Időjárás-jelentés
19:10 - 19:15

Egyenes beszéd
19:15 - 21:00

Este 9
21:00 - 21:40

Csisztu 24
21:40 - 22:40

TV torna Norbival és Rékával
22:40 - 22:50

Világhíradó
22:50 - 23:10

Hazahúzó
23:10 - 23:55

Építészet mesterei
23:55 - 00:00

Délelőtt - Ferenc pápa zarándoklata
22:10 - 00:43

no comment
00:43 - 00:45

bonum hírek , időjárás
00:45 - 01:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
01:00 - 02:43

no comment
02:43 - 02:45

bonum hírek , időjárás
02:45 - 03:00

Terra Santa News
03:00 - 03:30

P. Tamási József elmélkedése
03:30 - 03:43

no comment
03:43 - 03:45

bonum hírek , időjárás
03:45 - 04:00

Communio
04:00 - 04:43

no comment
04:43 - 04:45

bonum hírek , időjárás
04:45 - 05:00

Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00 - 05:30

P. Tamási József elmélkedése
05:30 - 05:43

no comment
05:43 - 05:45

bonum hírek , időjárás
05:45 - 06:00

Musica - Fülei Balázs műsora
06:00 - 06:30

P. Tamási József elmélkedése
06:30 - 06:43

no comment
06:43 - 06:45

bonum hírek , időjárás
06:45 - 07:00

Európa, hírek az Európai Unióból
07:00 - 07:30

P. Tamási József elmélkedése
07:30 - 07:43

no comment
07:43 - 07:45

bonum hírek , időjárás
07:45 - 08:00

A konyha angyala
08:00 - 08:25

Jó reggelt! - Mohai Gábor napindítója
08:25 - 08:30

Szentmise a Sziklatemplomból
08:30 - 09:10

Délelőtt - Ferenc pápával
09:10 - 09:43

no comment
09:43 - 09:45

bonum hírek , időjárás
09:45 - 09:50

Délelőtt - Vatikan élőben
09:50 - 10:43

no comment
10:43 - 10:45

bonum hírek , időjárás
10:45 - 10:50

Délelőtt - Vatican Magazin
10:50 - 11:43

no comment
11:43 - 11:45

bonum hírek , időjárás
11:45 - 11:57

Programajánló
11:57 - 12:00

Déli harangszó
12:00 - 12:01

Műsorismertetés
12:01 - 12:02

Szentmise
12:02 - 12:30

Találkozások - P. Tamási József műsora
12:30 - 13:00

Látogató, barangolás Székelyföldön
13:00 - 14:00

Daily Mass, angol nyelvű szentmise
14:00 - 14:58

Műsorismertetés
14:58 - 15:00

Communio
15:00 - 15:43

no comment
15:43 - 15:45

bonum hírek , időjárás
15:45 - 16:00

Rosarium, rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

P. Tamási József elmélkedése
16:30 - 16:40

Venite Adoremus, Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 17:58

Műsorismertetés
17:58 - 18:00

A konyha angyala
18:00 - 18:30

P. Tamási József elmélkedése
18:30 - 18:43

no comment
18:43 - 18:45

bonum hírek , időjárás
18:45 - 19:00

bonum anno, archív magazin
19:00 - 19:43

no comment
19:43 - 19:45

bonum hírek , időjárás
19:45 - 20:00

Szentmise
20:00 - 21:00

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
21:00 - 21:43

no comment
21:43 - 21:45

bonum hírek , időjárás
21:45 - 22:10

Délelőtt
22:10 - 00:43

Magyarok
23:30 - 00:30

Hazahúzó
00:30 - 01:20

Napi aktuális
01:20 - 02:10

Kibeszélő
02:10 - 02:35

Civil kör
02:35 - 03:25

Razzia
03:25 - 03:55

Troll
03:55 - 04:20

Látókör
04:20 - 04:45

Kibeszélő
04:45 - 05:10

Napi aktuális
05:10 - 06:00

Sajtóklub
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Célfotó
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Razzia
08:05 - 08:30

Kibeszélő
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:10

Napi aktuális
09:10 - 10:00

Hírek
10:00 - 10:05

Troll
10:05 - 10:30

Zöld világ
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Hazahúzó
11:05 - 11:55

Az Echo TV lapszemléje
11:55 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Tájkép
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Magyarok
13:05 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:20

Szenvedélyem a...
14:20 - 14:30

Olümposz
14:30 - 15:00

Hírek
15:00 - 15:05

Asztaltársaság
15:05 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:30

Látókör
16:30 - 17:00

Hírek
17:00 - 17:05

Informátor
17:05 - 17:30

Kibeszélő
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:30

Jövőálló
18:30 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:10

Napi aktuális
19:10 - 20:00

Híradó
20:00 - 20:30

Angard
20:30 - 21:30

Klinika
21:30 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Kettesben Szabó Anettel
22:30 - 23:30

Civil kör
23:30 - 00:30

Légy
00:00 - 00:30

TopMixTv
00:30 - 01:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
01:00 - 01:30

Let's go fishing Bloemhof 2. rész
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Halmi Péter
02:30 - 03:00

Ultimate Shot
03:00 - 03:30

Pergess! A Felső-Tisza vidéken
03:30 - 04:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
04:00 - 04:30

Let's go fishing Bloemhof 1. rész
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Halmi Péter Pál
05:30 - 06:00

Ultimate Shot
06:00 - 06:30

Harcsák az Ebro mélyéről
06:30 - 07:00

Horgászat határok nélkül
07:00 - 07:30

Bojlizás a Zoltán és Diana tavon
07:30 - 08:00

Carpzoom
08:00 - 08:30

Feedermánia
08:30 - 09:00

The Fishing TV Show
09:00 - 09:30

Légy-OTT!
09:30 - 10:00

Fókuszban Ács József
10:00 - 10:30

Walter megoldások
10:30 - 11:00

Carp Zoom
11:00 - 11:30

IHR Kalandok
11:30 - 12:00

Horgásztúrák
12:00 - 12:30

TopMixTv
12:30 - 13:00

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
13:00 - 13:30

Fishing & Hunting Events
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Halmi Péter
14:30 - 15:00

Ultimate Shot
15:00 - 15:30

Horgásztúrák
15:30 - 16:00

Halimádók konyhája
16:00 - 16:30

IPCC 2016. döntő
16:30 - 17:00

The Fishing TV Show
17:00 - 17:30

Feedermánia
17:30 - 18:00

Fishing Australia
18:00 - 18:30

Ultimate Shot
18:30 - 19:00

Fegyvermeser
19:00 - 19:30

Carpzoom
19:30 - 20:00

Energofish
20:00 - 20:30

Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal
20:30 - 21:00

A kihívás
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Halmi Péter Pál
22:00 - 22:30

Ultimate Shot
22:30 - 23:00

Légy-OTT!
23:00 - 23:30

A zöld pokol
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Restart
08:00 - 09:00

Enigma
09:00 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

Megyei Híradó
10:30 - 11:15

Honvéd7
11:15 - 11:30

Jogász
11:30 - 12:00

FIX Magazin
12:00 - 13:00

Restart Extra
13:00 - 14:30

Ámor
14:30 - 15:30

Sportpálya
15:30 - 16:30

Vény Nélkül
16:30 - 17:00

SzemeSZTEr
17:00 - 17:30

FIX Magazin
17:30 - 18:00

GazdaságTV
18:00 - 18:15

Kata könyvespolca
18:15 - 18:30

NovumTV
18:30 - 19:00

Restart
19:00 - 20:00

Szinusz
20:00 - 20:30

Zooo+
20:30 - 21:00

Bóta Café
21:00 - 22:00

Gumiszoba
22:00 - 00:00

Late Night Gaming
00:00 - 04:35

A szomszéd főztje...
04:35 - 06:50

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./6.
06:50 - 07:55

SOKO - Alpesi nyomozók XI./11.
07:55 - 09:00

Miss Marple: A kék muskátli
09:00 - 11:10

Kisvárosi gyilkosságok XII./2.
11:10 - 13:20

Poirot-novellák 25.
13:20 - 14:25

Az utolsó zsaru III./4.
14:25 - 15:30

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./7.
15:30 - 16:35

SOKO - Alpesi nyomozók XI./12.
16:35 - 17:40

Poirot-novellák 26.
17:40 - 18:45

Kisvárosi gyilkosságok XII./4.
18:45 - 21:00

Miss Marple - Bűbájos gyilkosok
21:00 - 23:00

Bostoni halottkémek I./18.
23:00 - 00:00

Egyenesen
00:00 - 01:30

Riasztás
01:30 - 02:30

Vetítő: A Drakula dilemma
02:30 - 03:30

Televíziós vásárlási műsorablak
03:30 - 04:00

Televíziós vásárlási műsorablak
04:00 - 05:00

Hírvilág
05:00 - 05:30

Lapzárta
05:30 - 05:50

Reggeli járat
05:50 - 09:00

Civil kaszinó
09:00 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Vetítő: Mester-ségem címere
11:00 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Ázsia
12:30 - 13:00

Reggeli járat plusz
13:00 - 13:30

Egyenesen
13:30 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:30

Lapzárta
15:30 - 16:00

Riasztás
16:00 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:30

Globál
17:30 - 18:00

Newsroom
18:00 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:30

Egyenesen
19:30 - 21:00

Szabadfogás
21:00 - 22:00

Híradó
22:00 - 23:00

Panaszkönyv
23:00 - 00:00

Ciki tini testek I./2.
00:00 - 01:00

Rejtélyes diagnózis IX./7.
01:00 - 02:00

Sokkoló függőségek X./12.
02:00 - 03:00

Life Night
03:00 - 06:00

Bikini Body Katus Attilával
06:00 - 06:05

Ez zsír! magazin VI./17.
06:05 - 06:35

Restaurant: Bonne Chance Étterem, Bázakerettye
06:35 - 07:10

Véznák kontra dagik V./2.
07:10 - 08:00

Bikini Body Katus Attilával
08:00 - 08:05

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek VIII./5.
08:05 - 09:00

Mini páros V./2.
09:00 - 09:30

Bikini Body Katus Attilával
09:30 - 09:35

Mini páros V./3.
09:35 - 10:05

Szerelem tálalva IV./12.
10:05 - 11:00

Kendra a csúcson III./1.
11:00 - 11:30

Kendra a csúcson III./2.
11:30 - 12:00

Véznák kontra dagik V./2.
12:00 - 13:00

Amiről a vészhelyzetben sem beszélnek VIII./6.
13:00 - 14:05

Topmodell lehetsz! II./10.
14:05 - 15:00

A Kardashian sztori VI./9.
15:00 - 15:30

A Kardashian sztori VI./10.
15:30 - 16:05

Véznák kontra dagik V./3.
16:05 - 17:00

Mini páros V./5.
17:00 - 17:30

Mini páros V./6.
17:30 - 18:00

Kendra a csúcson III./3.
18:00 - 18:30

Kendra a csúcson III./4.
18:30 - 19:00

Szerelem tálalva IV./13.
19:00 - 20:00

A Kardashian sztori VI./11.
20:00 - 21:00

Ciki tini testek I./3.
21:00 - 22:00

Rejtélyes diagnózis IX./8.
22:00 - 23:00

Sokkoló függőségek X./13.
23:00 - 00:00

Határtalan 20
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával VI./19.
01:00 - 02:00

Kívánságpercek V./47.
02:00 - 03:00

Szívküldi II./14.
03:00 - 04:00

Szívemből szeretettel 4.
04:00 - 04:30

Retro Disco V./17.
04:30 - 05:00

Klip Válogatás
05:00 - 06:00

Hungarian Pop Top V./6.
06:00 - 07:00

Magyar Lovas Színház II./24.
07:00 - 07:30

Retro Disco IV./29.
07:30 - 08:00

Televíziós vásárlás
08:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 11:30

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 4.
11:30 - 12:30

Dallamokon át Plusz V./36.
12:30 - 13:30

Zenés Randevú Balázs Palival V./7.
13:30 - 14:30

Kívánságkosár 4.
14:30 - 15:30

Hungarian Pop Top Klip Mix V./10.
15:30 - 16:30

Klip Válogatás
16:30 - 17:00

Dallamokon át VI./20.
17:00 - 18:00

Klip Válogatás
18:00 - 19:00

Felvidéki mulatós show 15.
19:00 - 19:30

Retro Disco V./18.
19:30 - 20:00

Gálvölgyi Show 11.
20:00 - 20:55

Dáridó Garden 17.
20:55 - 22:00

Dallamokon át VI./20.
22:00 - 23:00

Klip Válogatás
23:00 - 00:00

Franciaország madártávlatból II./1.
00:00 - 01:00

Egyenlítő
01:00 - 02:00

Egyenlítő
02:00 - 03:00

Ozone éjszaka: Budapest
03:00 - 06:00

Egyenlítő
06:00 - 07:00

Egyenlítő
07:00 - 08:00

A világ madártávlatból I./3.
08:00 - 08:30

A világ madártávlatból I./4.
08:30 - 09:05

A Baltikum madártávlatból 7.
09:05 - 10:05

1000 nap alatt a Föld körül II./2.
10:05 - 11:00

Földünk a magasból II./4.
11:00 - 12:05

Egyenlítő
12:05 - 13:00

Franciaország madártávlatból II./2.
13:00 - 14:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! Karácsonyfadísz és szaloncukor
14:00 - 14:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! Gyümölcslé és pálinka
14:30 - 15:05

A Baltikum madártávlatból 7.
15:05 - 16:00

1000 nap alatt a Föld körül II./2.
16:00 - 16:55

Földünk a magasból II./4.
16:55 - 17:50

A világ madártávlatból I./5.
17:50 - 18:25

A világ madártávlatból I./6.
18:25 - 19:00

Hogyan készül? Megmutatjuk! Csempe
19:00 - 19:30

Hogyan készül? Megmutatjuk! Sör
19:30 - 20:05

A Baltikum madártávlatból 8.
20:05 - 21:05

1000 nap alatt a Föld körül II./3.
21:05 - 22:00

Földünk a magasból II./5.
22:00 - 23:00

Egyenlítő VII./123.
23:00 - 00:00

Segítség, bajban vagyok! 10.
00:00 - 01:00

A gyanú árnyékában 49.
01:00 - 02:00

Gyilkos ügyek I./2.
02:00 - 03:00

Hazug csajok társasága IV./16.
03:00 - 03:55

Isten áldjon, Esperanza! 159.
03:55 - 04:50

Ízek útján 35.
04:50 - 05:50

Hétvégi főzőcske V./15.
05:50 - 06:25

Hétvégi főzőcske V./1.
06:25 - 07:00

Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki 33.
07:00 - 07:30

A Madagaszkár pingvinjei II./6.
07:30 - 08:00

Vészhelyzet IX./9.
08:00 - 09:00

Vacsoracsata 256.
09:00 - 10:00

Isten áldjon, Esperanza! 160.
10:00 - 11:00

Hazug csajok társasága IV./17.
11:00 - 11:55

Gyilkos ügyek I./3.
11:55 - 12:50

Segítség, bajban vagyok! 53.
12:50 - 13:45

A gyanú árnyékában 50.
13:45 - 14:45

Showder klub XIV./5.
14:45 - 15:50

Barátok közt 8451-8452.
15:50 - 16:25

Ízek szerelmese 5.
16:25 - 16:55

Ízek szerelmese 6.
16:55 - 17:25

Segítség, bajban vagyok! 11.
17:25 - 18:25

A gyanú árnyékában 78.
18:25 - 19:25

Hagyjál főzni! II./2.
19:25 - 20:30

Showder klub XIV./6.
20:30 - 21:30

RTLII Híradó
21:30 - 22:00

Való Világtól a Big Brotherig 8.
22:00 - 23:00

Barátok közt 8453-8454.
23:00 - 23:30

Anyák gyöngye I./6.
23:30 - 00:00

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:35 - 00:10

A rejtély V./7.
00:10 - 01:10

Gyilkos elmék IX./4-5.
01:10 - 02:40

Mi muzsikus lelkek 221.
02:40 - 03:10

Gálvölgyi Show 4.
03:10 - 04:05

Barátok közt 8451-8452.
04:05 - 04:40

Fókusz
04:40 - 05:05

Top Shop
05:05 - 05:30

Jó reggelt, skacok!
05:30 - 07:15

Reggeli
07:15 - 09:20

Asztro-Show
09:20 - 10:20

Top Shop
10:20 - 12:15

StílusKalauz 29.
12:15 - 12:45

Story Extra
12:45 - 13:15

Fókusz
13:15 - 13:45

A kis menyasszony I./211-212.
13:45 - 14:45

Éjjel-Nappal Budapest 1046.
14:45 - 16:00

Celeb vagyok, ments ki innen! 11.
16:00 - 17:25

Story Extra
17:25 - 18:00

RTL híradó - Esti kiadás
18:00 - 18:55

Fókusz
18:55 - 19:25

Éjjel-Nappal Budapest 1047.
19:25 - 20:45

Barátok közt 8453-8454.
20:45 - 21:25

Szulejmán 230.
21:25 - 22:35

CSI: Miami helyszínelők II./3.
22:35 - 23:35

RTL Híradó - Késő esti kiadás
23:35 - 00:10

A tegnap slágerei (2000-es évek)
00:00 - 01:00

A tegnap slágerei (90-es évek)
01:00 - 02:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
02:00 - 03:00

Ez ma a sláger
03:00 - 04:00

Retro Slágerek
04:00 - 06:00

Reggeli vigadó
06:00 - 08:00

Sztár-Like
08:00 - 09:00

Reggeli vigadó
09:00 - 10:00

Ez ma a sláger
10:00 - 11:00

Retro Slágerek
11:00 - 12:00

Zeneposta
12:00 - 13:00

Retro Mix
13:00 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:30

Ékszer Show
15:30 - 16:30

Délutáni vigadó
16:30 - 18:00

Esti vigadó
18:00 - 19:00

Sztár-Like
19:00 - 20:00

Nekünk 8
20:00 - 21:00

Bencze házhoz megy
21:00 - 22:00

Ikonok
22:00 - 23:00

A tegnap slágerei (80-as évek)
23:00 - 00:00

Bostoni halottkémek I./17.
00:00 - 01:00

Fergeteges forgatás
01:00 - 02:45

A szomszéd főztje...
02:45 - 05:35

Rózsaszín párduc II./11.
05:35 - 05:55

Minden kutya a mennybe jut III./5.
05:55 - 06:20

Lassie I./12.
06:20 - 06:50

Gyilkos sorok II./5.
06:50 - 07:55

Gyilkos sorok II./6.
07:55 - 09:00

Gyilkos sorok II./7.
09:00 - 10:05

Heartland IV./7.
10:05 - 11:05

Heartland IV./8.
11:05 - 12:05

Született feleségek VIII./21.
12:05 - 13:05

Született feleségek VIII./22.
13:05 - 14:05

Hope Klinika III./7.
14:05 - 15:05

Felújít-lak II./15.
15:05 - 16:10

Az utolsó zsaru III./5.
16:10 - 17:10

Felújít-lak II./16.
17:10 - 18:55

Hope Klinika III./8.
18:55 - 20:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./11.
20:00 - 21:00

Az utolsó út
21:00 - 23:00

Esküdt ellenségek: Bűnös szándék V./11.
23:00 - 00:00

A farm, ahol élünk 83.
23:35 - 00:40

A farm, ahol élünk 84.
00:40 - 01:45

A szomszéd főztje...
01:45 - 05:40

Lakosztály
05:40 - 06:10

A múlt árnyéka 86.
06:10 - 07:10

Szerelem ajándékba 75.
07:10 - 08:10

Bor, mámor, szerelem I./68.
08:10 - 09:15

Bor, mámor, szerelem I./69.
09:15 - 10:20

Ne hagyj el! 37.
10:20 - 11:25

Felújít-lak I./7.
11:25 - 12:45

Providence II./11.
12:45 - 13:50

Providence II./12.
13:50 - 14:55

A szenvedély száz színe 38.
14:55 - 15:55

Ne hagyj el! 38.
15:55 - 17:00

Heartland IV./7.
17:00 - 18:00

Heartland IV./8.
18:00 - 19:00

Felújít-lak I./8.
19:00 - 20:20

Gyilkos sorok II./5.
20:20 - 21:25

Gyilkos sorok II./6.
21:25 - 22:30

Gyilkos sorok II./7.
22:30 - 23:35

A farm, ahol élünk 84.
23:35 - 00:40

Következő 6 csatorna

heti ajánló

25.hét

RENDELÉS

Az IPTV Hungary csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy az Eurocable Magyarország Kft. IPTV Hungary szolgáltatása csak jelen weboldalon keresztül rendelhető meg, a szolgáltatásra vonatkozó díjfizetés is csak ezen oldalon keresztül egyenlíthető ki. Egy, az interneten terjedő phishing levélben és egyéb weboldalakon keresztül ismeretlenek az IPTV Hungary szolgáltatásra hivatkozva próbálnak meg személyes internetbelépéshez szükséges adatokat, valamint díjfizetést kicsalni ügyfeleinktől. Felhívjuk figyelmüket, hogy a levél és az Eurocable Magyarország Kft. szolgáltatására vonatkozó felhívás hamis, a levélben és más weboldalakon található hivatkozásra kattintva egy adathalász oldalra jutnak.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@iptvhungary.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.