Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
Duna World HD
M5
ATV
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
HírTv
LifeTv
Muzsika TV
OzoneTv
RTL II
RTL Klub
Sláger TV
Story4
TV4

Himnusz
00:00 - 00:02

Záróhíradó
00:02 - 00:15

Ma éjszaka
00:15 - 01:05

Ma éjszaka
01:05 - 02:00

Ma éjszaka
02:00 - 03:00

Ma éjszaka
03:00 - 04:00

Ma éjszaka
04:00 - 05:00

Angol nyelvű hírek
05:00 - 05:05

Ma éjszaka
05:05 - 05:55

Ma reggel
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:33

Nemzeti Sporthíradó
06:33 - 06:35

Időjárás-jelentés
06:35 - 06:45

Ma reggel
06:45 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:15

Időjárás-jelentés
07:15 - 07:20

Ma reggel
07:20 - 07:40

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:15

Időjárás-jelentés
08:15 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:10

Időjárás-jelentés
09:10 - 09:15

Ma délelőtt
09:15 - 09:30

Ma délelőtt
09:30 - 09:32

Hírek
09:32 - 09:35

Magyar gazda
09:35 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:10

Időjárás-jelentés
10:10 - 10:15

Ma délelőtt
10:15 - 10:30

Ma délelőtt
10:30 - 10:32

Hírek
10:32 - 10:35

Esély
10:35 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:10

Időjárás-jelentés
11:10 - 11:15

Ma délelőtt
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:41

Nemzeti Sporthíradó
12:41 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:10

Időjárás-jelentés
13:10 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:10

Időjárás-jelentés
14:10 - 14:30

Ma délután
14:30 - 14:32

Hírek
14:32 - 14:35

Élő egyház
14:35 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:10

Időjárás-jelentés
15:10 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Ma délután
15:30 - 15:32

Hírek
15:32 - 15:35

Summa
15:35 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:10

Időjárás-jelentés
16:10 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Ma délután
16:30 - 16:32

Hírek
16:32 - 16:35

Világ
16:35 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:10

Időjárás-jelentés
17:10 - 17:15

Ma délután
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:50

Ma este
17:50 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:32

Nemzeti Sporthíradó
18:32 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:20

Időjárás-jelentés
21:20 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:30

Időjárás-jelentés
22:30 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:15

Időjárás-jelentés
23:15 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:55

Ma éjjel
23:55 - 00:00

Akvárium Stage Pass
23:15 - 00:15

Szellemekkel suttogó I./20.
00:15 - 01:05

Anya, az állatorvos I./5.
01:05 - 01:55

A legendák hivatala II./7.
01:55 - 02:55

Akvárium Stage Pass
02:55 - 04:05

Családmeséink - a családi talk-show
04:05 - 04:35

Született szinglik III./11.
04:35 - 05:00

Varjúdombi mesék
05:00 - 05:05

Mekk Elek az ezermester
05:05 - 05:10

Frakk, a macskák réme II.
05:10 - 05:20

A kockásfülű nyúl II.
05:20 - 05:30

Agi Bagi
05:30 - 05:40

Franklin és barátai
05:40 - 06:00

Chuggington pályaudvar
06:00 - 06:05

Gyerünk, Pocoyo!
06:05 - 06:15

Gyerünk, Pocoyo!
06:15 - 06:20

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:20 - 06:35

Kalózka és Kapitány kalandjai
06:35 - 06:45

Lülü, a teknőc II.
06:45 - 07:00

Lülü, a teknőc II.
07:00 - 07:10

Maja, a méhecske II.
07:10 - 07:25

Maja, a méhecske II.
07:25 - 07:40

JoNaLu
07:40 - 08:05

M2 matricák - Gyerekjáték
08:05 - 08:10

Lili és a Kincses-öböl
08:10 - 08:15

Lili és a Kincses-öböl
08:15 - 08:25

Chuggington pályaudvar IV.
08:25 - 08:35

Dr. Plüssi II.
08:35 - 09:00

Goldie és Mackó II.
09:00 - 09:25

Lilo és Stitch II.
09:25 - 09:45

Mickey és az autóversenyzők II.
09:45 - 10:10

Elena, Avalor hercegnője
10:10 - 10:30

Vampirina II.
10:30 - 10:55

Kelj fel, Marci!
10:55 - 11:10

Kelj fel, Marci!
11:10 - 11:20

Kópék
11:20 - 11:30

Kópék
11:30 - 11:40

Traktor Tom 1-2
11:40 - 11:50

Traktor Tom 1-2
11:50 - 12:00

Állatkerti sétány 64. II.
12:00 - 12:10

Állatkerti sétány 64. II.
12:10 - 12:25

M2 matricák - Gyerekjáték
12:25 - 12:30

Gyerekversek
12:30 - 12:33

Vizipók csodapók I.
12:33 - 12:40

Hoppi mesék II.
12:40 - 12:45

Hoppi mesék II.
12:45 - 12:55

Hókusz-pókusz!
12:55 - 13:20

Jimmy Neutron kalandjai II.
13:20 - 13:40

Nicky, Ricky, Dicky és Dawn II.
13:40 - 14:10

Wissper
14:10 - 14:15

Wissper
14:15 - 14:25

Dzsungel könyve - Szafari
14:25 - 14:35

Dzsungel könyve - Szafari
14:35 - 14:50

Dr. Plüssi II.
14:50 - 15:15

Goldie és Mackó II.
15:15 - 15:40

Lilo és Stitch II.
15:40 - 16:00

Mickey és az autóversenyzők II.
16:00 - 16:25

Elena, Avalor hercegnője
16:25 - 16:45

Vampirina II.
16:45 - 17:15

Fel!
17:15 - 19:00

Süsü, a sárkány kalandjai
19:00 - 20:10

Sam, a tűzoltó VI.
20:10 - 20:15

Violetta III./22.
20:15 - 21:05

MR2 Akusztik+ a Müpából - Bérczesi Robi 40
21:05 - 22:45

A legendák hivatala II./8.
22:45 - 23:40

Akvárium Stage Pass
23:40 - 00:40

Kenó
23:55 - 00:05

4 összeesküvő és 1 temetés VI./3.
00:05 - 00:30

Hogy volt?!
00:30 - 01:55

Hogy volt?!
01:00 - 01:55

Rúzs és selyem
01:55 - 02:15

OJD - Irodalom és könyv 26 percben
02:15 - 02:45

Mesterember
02:45 - 03:15

Magyar Krónika
03:15 - 03:40

Élő egyház
03:40 - 04:00

Életkor
04:00 - 04:20

Himnusz
04:20 - 04:25

Család-barát
04:25 - 05:55

Hajnali gondolatok
05:55 - 06:00

Híradó
06:00 - 06:30

Nemzeti Sporthíradó
06:30 - 06:45

Kenó
06:45 - 06:50

Magyar Krónika
06:50 - 07:25

Hazajáró
07:25 - 07:50

Napi áhítat
07:50 - 08:00

Térkép
08:00 - 08:30

Noé barátai
08:30 - 09:00

Mentor 13.
09:00 - 09:05

Mentor 14.
09:05 - 09:15

Divat & dizájn
09:15 - 09:45

Nálatok, laknak állatok? I.
09:45 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 13:00

Jó ebédhez szól a nóta
13:00 - 13:35

Nyomoz a professzor I./3.
13:35 - 15:05

Játszani kell
15:05 - 17:00

Gasztroangyal
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Hanuman
19:40 - 21:15

A negyedik záradék
21:15 - 23:10

Kenó
23:10 - 23:20

Fábry
23:20 - 00:40

Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság
23:20 - 01:45

Röpte
01:45 - 02:15

Röpte
01:50 - 02:15

Labdarúgás EB 2016
02:15 - 03:55

Múlt és Jelen
03:55 - 04:25

Múlt és Jelen
04:00 - 04:25

UEFA Bajnokok Ligája magazin
04:25 - 05:00

Lendület
05:00 - 05:30

Kézilabda
05:30 - 06:50

Puskás Akadémia
06:50 - 07:20

Bringasport
07:20 - 07:45

Szabadidő
07:45 - 08:15

Labdarúgás EB 2016
08:15 - 10:10

Labdarúgás EB 2016
10:10 - 14:05

Röpte
14:05 - 15:00

Labdarúgás EB 2016
15:00 - 16:45

UEFA Bajnokok Ligája magazin
16:45 - 17:15

Labdarúgás EB 2016
17:15 - 19:05

Labdarúgás
19:05 - 19:30

Labdarúgás
19:30 - 20:00

Labdarúgás EB 2016
20:00 - 21:55

Labdarúgás
21:55 - 23:50

Tollaslabda
23:50 - 00:50

Hagyaték
23:40 - 00:15

00:10–00:35

"> Ferenc pápa "Urbi et Orbi" áldásának közvetítése Rómából
00:10 - 00:35

00:15–00:40

"> Ferenc pápa "Urbi et Orbi" áldásának közvetítése Rómából
00:15 - 00:40

Hetedhét kaland
00:35 - 00:50

Hetedhét kaland
00:40 - 00:50

M2 matricák - Igaz vagy hamis?
00:50 - 01:00

Himnusz
00:55 - 01:00

Híradó
01:00 - 01:20

Angol nyelvű hírek
01:20 - 01:35

Önök kérték
01:35 - 02:30

Aranyóra - felnőtt mese
02:30 - 03:45

Itthon vagy!
03:45 - 04:05

Ridikül
04:05 - 05:00

Híradó
05:00 - 05:15

Angol nyelvű hírek
05:15 - 05:25

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
05:25 - 05:50

Magyar gazda
05:50 - 06:15

Unió27
06:15 - 06:45

Itthon vagy!
06:45 - 07:10

Hogy volt?!
07:10 - 08:10

Német nyelvű hírek
08:10 - 08:15

Orosz nyelvű hírek
08:15 - 08:20

Kínai nyelvű hírek
08:20 - 08:35

Gasztroangyal
08:35 - 09:30

Mindenki Akadémiája
09:30 - 10:05

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:05 - 10:35

Öt kontinens
10:35 - 11:05

Angol nyelvű hírek
11:05 - 11:25

Meztelen diplomata
11:25 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:20

Klasszikusok délidőben
13:20 - 14:15

Család-barát
14:15 - 15:50

Hagyaték
15:50 - 16:25

Amerikában jártunk. Mestersége címere...
16:25 - 16:55

Hit, erkölcs és hűség - A Magyar Corvin-lánc kitüntetettjei 2.
16:55 - 17:20

Most a Buday!
17:20 - 17:55

Családi kör
17:55 - 18:55

Térkép
18:55 - 19:25

Ízőrzők
19:25 - 20:00

Dokuzóna
20:00 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:35

Fábry
21:35 - 22:55

Legenda - válogatás
22:55 - 23:25

Hagyaték
23:25 - 23:55

Opera Café
23:55 - 00:30

Mindenki Akadémiája
23:40 - 00:05

Vers mindenkinek
00:05 - 00:10

Fülszöveg
00:10 - 00:35

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
00:35 - 01:05

Nagyok
01:05 - 01:30

Magyar filmek új köntösben
01:30 - 01:40

Napló gyermekeimnek
01:40 - 03:25

Novum
03:25 - 03:55

Püspökkenyér
03:55 - 04:20

Multiverzum - A tudomány határtalan!
04:20 - 04:50

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
04:50 - 05:15

Szólalj meg! - németül
05:15 - 05:20

Szólalj meg! - franciául
05:20 - 05:25

Szólalj meg! - olaszul
05:25 - 05:30

Szólalj meg! - spanyolul
05:30 - 05:35

Szólalj meg! - oroszul
05:35 - 05:40

Szólalj meg! - angolul
05:40 - 06:00

Felsős
06:00 - 06:40

Felsős
06:40 - 07:10

Duna anzix 13.
07:10 - 07:25

Vers mindenkinek
07:25 - 07:30

Mindenki Akadémiája
07:30 - 08:00

Magyarország nemzeti parkjai
08:00 - 08:30

Magyarország nemzeti parkjai
08:30 - 09:00

Magyarország története 5.
09:00 - 09:30

Magyarország története 6.
09:30 - 10:00

Einstein és az általános relativitáselmélet
10:00 - 11:00

Ismerd meg!
11:00 - 11:55

Mindenki Akadémiája
11:55 - 12:25

Erdei utakon - Reviczky Gáborral 9.
12:25 - 13:00

Mesterember
13:00 - 13:30

Tálentum
13:30 - 14:00

Uraim, beszéljenek!
14:00 - 15:15

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:15 - 15:45

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:45 - 16:15

Fülszöveg
16:15 - 16:40

Édes anyanyelvünk
16:40 - 16:50

Nagyok
16:50 - 17:25

Magyar Krónika
17:25 - 17:55

Szerelmes földrajz
17:55 - 18:30

Velünk élő Trianon - Egy majdnem betiltott filmsorozat 11.
18:30 - 19:20

Vers mindenkinek
19:20 - 19:30

Hölgyek öröme II./5.
19:30 - 20:30

Koronás sas 68.
20:30 - 21:00

Eisemann Mihály - Szilágyi László: Én és a kisöcsém
21:00 - 23:35

Müpart - koncertek
23:35 - 00:55

Hazahúzó
23:40 - 00:30

Világhíradó
00:30 - 00:45

Hit és élet
00:45 - 01:15

KultúrTipp
01:15 - 01:25

A világ teteje
01:25 - 01:55

Egyenes beszéd
01:55 - 02:50

700-as klub
02:50 - 03:15

A nap híre
03:15 - 03:50

Fórum
03:50 - 04:55

Műsorajánló
04:55 - 05:00

Hazahúzó
05:00 - 06:00

Gyógyítás dimenziók
06:00 - 06:35

Új Mezőgazdasági Magazin
06:35 - 07:15

Egyenes beszéd
07:15 - 09:30

Jakupcsek plusz
09:30 - 10:25

Mondd el Tatár Csillának!
10:25 - 11:00

Ékszer TV
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

MI - Mesterséges Intelligencia
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

Ékszer TV
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Sikerszféra
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

ATV Híradó
20:25 - 20:55

AradiVarga Show
20:55 - 21:55

Sas kabaré
21:55 - 22:55

Apostol koncert
22:55 - 00:35

Délelőtt
22:10 - 00:30

EWTN hírnök
00:30 - 00:50

Időjárás
00:50 - 00:55

Programajánló
00:55 - 02:00

Magazin
01:00 - 03:30

Magazin
02:00 - 03:00

Magazin
03:00 - 03:30

EWTN hírnök
03:30 - 03:50

Időjárás
03:50 - 03:55

Programajánló
03:55 - 04:00

Magazin
04:00 - 05:00

Magazin
04:40 - 05:00

Magazin
05:00 - 05:30

EWTN hírnök
05:30 - 05:50

Időjárás
05:50 - 05:55

Programajánló
05:55 - 06:00

Férfi (h)arc - műsor nem csak férfiaknak
06:00 - 06:30

Napi gondolatok
06:30 - 07:00

Magazin
07:00 - 07:30

EWTN hírnök
07:30 - 07:50

Időjárás
07:50 - 07:55

Programajánló
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió Magyar Adása
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:10

Délelőtt - Communio
09:10 - 11:30

EWTN hírnök
11:30 - 11:50

Időjárás
11:50 - 11:55

Programajánló
11:55 - 12:00

Szentmise
12:00 - 12:40

Magazin
12:40 - 13:40

Vatikáni Rádió Magyar Adása
13:40 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság órája
15:00 - 15:30

EWTN hírnök
15:30 - 15:50

Időjárás
15:50 - 15:55

Programajánló
15:55 - 16:00

Rózsafüzér imádság
16:00 - 16:30

Napi gondolatok
16:30 - 16:40

Szentségimádás
16:40 - 17:00

Szentmise
17:00 - 18:00

Magazin
18:00 - 18:30

Napi gondolatok
18:30 - 19:00

Magazin
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 19:50

Időjárás
19:50 - 19:55

Programajánló
19:55 - 20:00

Szentmise
20:00 - 20:45

Amit érzek... Bányai Miklós műsora
20:45 - 22:10

Délelőtt - Communio
22:10 - 00:30

IHR kalandok
00:00 - 00:30

Valódi legyes horgászat
00:30 - 01:00

Csali Hungária bemutatja- Magic Maggot Bulgáriában
01:00 - 01:30

Horgásztúrák
01:30 - 02:00

Vadászláz
02:00 - 02:30

Fegyvermester
02:30 - 03:00

Vadászláz
03:00 - 03:30

Pergető Akadémia
03:30 - 04:00

A bledi tó pontyai
04:00 - 04:30

Horgásztúrák
04:30 - 05:00

Vadászláz
05:00 - 05:30

Negyedik társasági vadászrandevú
05:30 - 06:00

Vadászláz
06:00 - 06:30

24 órás horgász kihívás
06:30 - 07:00

24 órás horgász kihívás
07:00 - 07:30

IHR kalandok
07:30 - 08:00

Energofish magazin 38. rész
08:00 - 08:30

Pontyok háborúja II./10.
08:30 - 09:00

Gone Fishin 5. évad 7. rész
09:00 - 09:30

24 órás horgász kihívás
09:30 - 10:00

24 órás horgász kihívás
10:00 - 10:30

Horgásztúrák
10:30 - 11:00

Valódi legyes horgászat
11:00 - 11:30

Irány Afrika!
11:30 - 12:00

Pikkely rám
12:00 - 12:30

F&H Events
12:30 - 13:00

Csali Hungária bemutatja- Magic Maggot Bulgáriában
13:00 - 13:30

Horgásztúrák
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Fegyvermester
14:30 - 15:00

Vadászláz
15:00 - 15:30

Energofish magazin
15:30 - 16:00

Halimádók konyhája
16:00 - 16:30

Valódi legyes horgászat
16:30 - 17:00

Gone Fishin 5. évad 8. rész
17:00 - 17:30

Pontyok háborúja II./11.
17:30 - 18:00

Match fishing
18:00 - 18:30

A zsákmány nyomában
18:30 - 19:00

Hajba Balázs- Puskavégen a Cserhát vaddisznói
19:00 - 19:30

Horgászat határok nélkül
19:30 - 20:00

Feedermánia
20:00 - 20:30

Feedermánia
20:30 - 21:00

Pergető Akadémia
21:00 - 21:30

Vadászláz
21:30 - 22:00

Vadászok konyhája Matusz Balázzsal 1. rész
22:00 - 22:30

Vadászok konyhája Matusz Balázzsal 2. rész
22:30 - 23:00

Horgásztestvérek
23:00 - 23:30

Halimádók konyhája
23:30 - 00:00

Műsorszünet
00:00 - 08:00

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

Poirot-novellák 20.
00:00 - 01:10

Tetthely - Münster 13.
01:10 - 02:45

A szomszéd főztje...
02:45 - 06:25

SOKO - Alpesi nyomozók XI./10.
06:25 - 07:25

Brokenwood titkai 9.
07:25 - 09:25

Poirot-novellák 6.
09:25 - 10:30

Kisvárosi gyilkosságok XIII./1.
10:30 - 12:40

Brokenwood titkai 9.
12:40 - 14:35

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./17.
14:35 - 15:35

Poirot-novellák 7.
15:35 - 16:50

Murdoch nyomozó rejtélyei IX./18.
16:50 - 17:50

Kisvárosi gyilkosságok XIII./1.
17:50 - 19:55

Pankráció - WWE: Smackdown
19:55 - 21:00

Tetthely - Münster 14.
21:00 - 23:00

Murdoch nyomozó rejtélyei XI./1.
23:00 - 00:00

Híradó
00:00 - 00:25

Sporthírek
00:25 - 00:30

Magyarország élőben extra 1
00:30 - 01:00

Hazahúzó
01:00 - 02:00

Hírek
02:00 - 02:05

Főhős
02:05 - 03:00

Magyarország élőben extra 2
03:00 - 03:20

Magyarország élőben
03:20 - 03:40

Televíziós vásárlási műsorablak
03:40 - 04:00

Garázs
04:00 - 04:20

Televíziós vásárlási műsorablak
04:20 - 06:00

Troll
06:00 - 07:00

Híradó
07:00 - 07:30

Magyarország élőben
07:30 - 08:00

Hírek
08:00 - 08:05

Magyarország élőben
08:05 - 08:30

Magyarország élőben
08:30 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Magyarország élőben extra 1
09:05 - 09:30

Magyarország élőben extra 2
09:30 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Credo
11:05 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Garázs
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

Vetítő: A magyar Olympiász
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Troll
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Magyarország élőben extra 1
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Sajtóklub
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Magyarország élőben extra 2
17:30 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Sporthírek
18:25 - 18:30

Informátor
18:30 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Európai Híradó
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Panaszkönyv
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Civil kör
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Garázs
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Főhős
23:05 - 00:00

A szépség rabszolgái I./3.
00:00 - 00:30

Kötelező szerelem I./4.
00:30 - 01:30

Nyugi! Köztünk marad... II./22.
01:30 - 02:20

Sokkoló függőségek: Betegesen szeretlek I./3.
02:20 - 03:10

A szépség rabszolgái I./3.
03:10 - 03:35

Válogatás a Life TV új műsoraiból
03:35 - 07:00

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./6.
07:00 - 08:00

Nyugi! Köztünk marad... II./26.
08:00 - 09:00

Nyugi! Köztünk marad... II./27.
09:00 - 10:00

Nyugi! Köztünk marad... II./28.
10:00 - 11:00

Fekete özvegyek II./12.
11:00 - 12:00

Főzz, tálalj, fotózz! I./6.
12:00 - 12:30

Borjour I./2.
12:30 - 13:00

Life Extra II./3.
13:00 - 13:30

Lélekközösség Peller Mariannal I./6.
13:30 - 14:30

48 óra kaland II./4.
14:30 - 15:00

48 óra kaland II./5.
15:00 - 15:30

A mi kis családunk I./6.
15:30 - 16:00

Kapcsolatterápia: a kritikus hetedik év III./7.
16:00 - 17:00

Kapcsolatterápia: a kritikus hetedik év III./8.
17:00 - 18:00

Fekete özvegyek II./12.
18:00 - 19:00

Házasság milliókkal I./3.
19:00 - 20:00

Dynamo - varázslat a világ körül III./1.
20:00 - 21:00

Dynamo - varázslat a világ körül III./2.
21:00 - 22:00

Férfi titkok Várkonyi Andinál I./7.
22:00 - 23:00

Sminkmesterek I./4.
23:00 - 00:00

Tuti Buli Jessy-vel 8.
00:00 - 01:00

Házibuli Attilával Extra 10.
01:00 - 03:00

Nem élhetek muzsikaszó nélkül 35.
03:00 - 04:00

Hazai 18.
04:00 - 05:00

Házibuli Attilával 5.
05:00 - 06:00

Dáridó Garden 3.
06:00 - 07:05

Klip Válogatás
07:05 - 08:00

Muzsika Mix 10.
08:00 - 10:00

Dallamokon át 6.
10:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 12:00

Felvidéki mulatós show 49.
12:00 - 13:00

Nagyfröccs 25.
13:00 - 14:00

Retro disco 6.
14:00 - 15:00

Klip Válogatás
15:00 - 16:00

Hungarian pop top klip mix 3.
16:00 - 17:00

Tuti Buli Jessy-vel 8.
17:00 - 18:00

Zenés barátságok 6.
18:00 - 19:00

Egy óra.. 23.
19:00 - 20:00

Muzsika TV Road Show 38.
20:00 - 21:00

Felvidéki mulatós show 49.
21:00 - 22:00

Muzsika Tv Extra Csocsesszel 63.
22:00 - 23:00

ZG Stars 4.
23:00 - 00:00

Hasznos hulladék III./20.
00:00 - 01:00

Egyenlítő 61.
01:00 - 02:00

Egyenlítő 59.
02:00 - 02:50

Ozone Night Loop
02:50 - 06:00

Egyenlítő 59.
06:00 - 07:00

Egyenlítő 60.
07:00 - 08:00

Újragondolt lakoma II./11.
08:00 - 08:40

Újragondolt lakoma I./1.
08:40 - 09:00

Raktárvadászok V./7.
09:00 - 09:30

Raktárvadászok V./8.
09:30 - 10:00

Magyarország madártávlatból I./2.
10:00 - 11:00

A világ madártávlatból XI./4.
11:00 - 11:30

Digitális világ I./4.
11:30 - 12:00

Újragondolt lakoma II./11.
12:00 - 12:40

Újragondolt lakoma I./1.
12:40 - 13:00

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./29.
13:00 - 13:30

Hotel - Magyarország legszebb szállodái I./30.
13:30 - 14:00

Adatvadászok 1.
14:00 - 14:25

Adatvadászok 2.
14:25 - 15:00

A világ madártávlatból XI./4.
15:00 - 15:30

Josh Garcia, a világutazó I./14.
15:30 - 16:00

Raktárvadászok V./7.
16:00 - 16:30

Raktárvadászok V./8.
16:30 - 17:00

Ozone Utazás II./2.
17:00 - 18:00

Hasznos hulladék III./20.
18:00 - 19:00

Ozone Univerzum II./2.
19:00 - 20:00

Raktárvadászok V./9.
20:00 - 20:30

Raktárvadászok V./10.
20:30 - 21:00

Okosvárosok 7.
21:00 - 21:30

Josh Garcia, a világutazó I./23.
21:30 - 22:00

Ozone Utazás II./2.
22:00 - 23:00

Ozone Univerzum II./2.
23:00 - 00:00

Anyák gyöngye V./8.
00:00 - 00:30

Segítség, bajban vagyok! 33.
00:30 - 01:30

A gyanú árnyékában 40.
01:30 - 02:30

CSI: Miami helyszínelők X./8.
02:30 - 03:30

Anyák gyöngye V./8.
03:30 - 04:00

Elisa di Rivombrosa II./15.
04:00 - 05:00

Elisa di Rivombrosa II./16.
05:00 - 06:00

Szeress most! 18.
06:00 - 07:00

Kölyökkalauz 92.
07:00 - 07:30

ÉletmódKalauz 37.
07:30 - 08:00

Autogram 202.
08:00 - 08:30

Szuperzöld 29.
08:30 - 09:00

a Konyhafőnök VIP I./13.
09:00 - 10:25

A gyanú árnyékában 118.
10:25 - 11:25

A gyanú árnyékában 119.
11:25 - 12:25

Hazug csajok társasága VII./11.
12:25 - 13:25

Hazug csajok társasága VII./12.
13:25 - 14:25

Step Up 4 - Forradalom
14:25 - 16:25

A Showder Klub bemutatja 3.
16:25 - 17:30

A Showder Klub bemutatja 6: Duma Swing
17:30 - 18:40

Támadás a Fehér Ház ellen
18:40 - 21:00

Penge - Szentháromság
21:00 - 23:20

Riddick
23:20 - 01:50

A zöld íjász V./7.
23:35 - 00:30

A zöld íjász V./8.
00:30 - 01:25

Édesítő 69.
01:25 - 02:00

CSI: New York-i helyszínelők III./21.
02:00 - 02:50

CSI: New York-i helyszínelők III./22.
02:50 - 03:30

Amerika legviccesebb videói XVI./41.
03:30 - 04:00

Tini nindzsa teknőcök I./7.
04:00 - 04:20

Carter ügynök I./5.
04:20 - 05:10

Carter ügynök I./6.
05:10 - 06:05

Teleshop
06:05 - 06:35

Kölyökklub
06:35 - 08:40

Tini nindzsa teknőcök I./8.
08:40 - 09:05

Bakugan 28.
09:05 - 09:35

KölyökKalauz 93.
09:35 - 10:05

Teleshop
10:05 - 11:05

Brandmánia 226.
11:05 - 11:45

ÉletmódKalauz 38.
11:45 - 12:20

Autogram 203.
12:20 - 12:55

Édesítő 70.
12:55 - 13:30

Apja, fia, unokája I./2.
13:30 - 14:05

Apja, fia, unokája I./3.
14:05 - 14:30

Drágám, add az életed!
14:30 - 16:05

A vihar magja
16:05 - 18:00

RTL Híradó - Esti kiadás
18:00 - 19:00

Fókusz Plusz 652.
19:00 - 20:00

A mi kis falunk IV./17.
20:00 - 21:00

Kincs, ami nincs
21:00 - 23:05

Banki meló
23:05 - 01:15

Retro TV - A legjobb retro zenék
23:55 - 01:00

Vigadó
01:00 - 02:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
02:00 - 03:00

Retro TV - A legjobb retro zenék
03:00 - 04:00

Nóta TV - Magyar nóták
04:00 - 05:00

Ez ma a sláger
05:00 - 05:55

Reggeli vigadó
05:55 - 06:55

Teleshop
06:55 - 07:55

Pertu Parti
07:55 - 08:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
10:55 - 12:00

Zenegasztro
12:00 - 12:55

Magyar Sláger
12:55 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55

Eszem-iszom, dínom-dánom
15:55 - 16:55

Délutáni vigadó
16:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

A helyettesítők
18:55 - 19:55

Drága családom - Az Emilio Família
19:55 - 20:55

Drága családom - Az Emilio Família
20:55 - 21:55

Vigadó
21:55 - 22:55

Vigadó
22:55 - 23:55

Vigadó
23:55 - 01:00

A hosszú út hazáig VI./2.
22:55 - 00:10

A szerelem vihara 125.
00:10 - 01:10

A szerelem vihara 126.
01:10 - 02:10

A szomszéd főztje...
02:10 - 05:45

Lakosztály
05:45 - 06:25

Második esély 75.
06:25 - 06:45

Csendőrsztorik Toszkánában V./4.
06:45 - 08:00

Csendőrsztorik Toszkánában V./5.
08:00 - 09:15

Anya, az állatorvos II./8.
09:15 - 10:20

Anya, az állatorvos II./9.
10:20 - 11:25

Extrém tortacsodák I./4.
11:25 - 11:50

Extrém tortacsodák I./5.
11:50 - 12:25

Felújít-lak V./13.
12:25 - 13:40

Felújít-lak V./14.
13:40 - 14:50

Extrém tortacsodák I./4.
14:50 - 15:20

Extrém tortacsodák I./5.
15:20 - 15:50

Álomhotel
15:50 - 17:50

Nyomozás Velencében 7.
17:50 - 19:45

Álomhotel
19:45 - 21:45

Ha szólít a szív IV./5.
21:45 - 22:40

Mr. Selfridge IV./3.
22:40 - 23:40

Felújít-lak V./13.
23:40 - 00:45

Murdoch nyomozó rejtélyei IV./3.
00:00 - 01:00

MacGyver I./17.
01:00 - 02:00

A szomszéd főztje...
02:00 - 05:40

Dr. Blake I./7.
05:40 - 06:50

Parányi varázslat I./2.
06:50 - 07:50

MacGyver I./17.
07:50 - 08:55

MacGyver I./18.
08:55 - 10:00

Parányi varázslat I./3.
10:00 - 11:00

Doc Martin VIII./4.
11:00 - 12:00

Doc Martin VIII./5.
12:00 - 13:00

Miss Marple: A láthatatlan kéz
13:00 - 15:00

Brokenwood titkai 6.
15:00 - 17:00

Doc Martin VIII./6.
17:00 - 18:00

Doc Martin VIII./7.
18:00 - 19:00

Poirot - Veszedelem a romházban
19:00 - 21:00

Oxfordi gyilkosságok I./4.
21:00 - 23:00

A viszony I./5.
23:00 - 00:15

Következő 6 csatorna

heti ajánló

14.hét

RENDELÉS

Az IPTV Hungary csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy az Eurocable Magyarország Kft. IPTV Hungary szolgáltatása csak jelen weboldalon keresztül rendelhető meg, a szolgáltatásra vonatkozó díjfizetés is csak ezen oldalon keresztül egyenlíthető ki. Egy, az interneten terjedő phishing levélben és egyéb weboldalakon keresztül ismeretlenek az IPTV Hungary szolgáltatásra hivatkozva próbálnak meg személyes internetbelépéshez szükséges adatokat, valamint díjfizetést kicsalni ügyfeleinktől. Felhívjuk figyelmüket, hogy a levél és az Eurocable Magyarország Kft. szolgáltatására vonatkozó felhívás hamis, a levélben és más weboldalakon található hivatkozásra kattintva egy adathalász oldalra jutnak.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

OFF
LINE

email: irjalnekunk@iptvhungary.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.