Betöltés...

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban. Szolgáltatásaink használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk. RészletekRendben

CSATORNÁK

A szolgáltatásra történő előfizetéssel az alábbi élő tévéadásokat tekintheted mobiltelefonodon, táblagépeden, vagy notebookodon, a nap 24 órájában. Az egyes csatornákra vonatkozó esetleges korlátozásokról a Gyakran Ismételt Kérdések menüpontban olvashatsz.

MŰSORÚJSÁG

A műsorújság segítségével a szolgáltatásunkban található televízió csatornák időrendbeli műsorait tekintheted meg, rövid összefoglalókat olvashatsz róluk.

Előző 6 csatorna



00.00

00.30

01.00

01.30

02.00

02.30

03.00

03.30

04.00

04.30

05.00

05.30

06.00

06.30

07.00

07.30

08.00

08.30

09.00

09.30

10.00

10.30

11.00

11.30

12.00

12.30

13.00

13.30

14.00

14.30

15.00

15.30

16.00

16.30

17.00

17.30

18.00

18.30

19.00

19.30

20.00

20.30

21.00

21.30

22.00

22.30

23.00

23.30

M1 HD
M2 HD
Duna HD
M4 Sport HD
M5 HD
Duna World HD
HírTv HD
ATV  HD
Bonum
F&H
FixTV
Galaxy4
LifeTv
Muzsika TV
OzoneTv
RTL II HD
RTL Klub HD
Sláger TV
Story4
TV4

 

Ma reggel
07:40 - 08:00

Híradó
08:00 - 08:20

Ma reggel
08:20 - 08:35

Világ
08:35 - 09:00

Híradó
09:00 - 09:15

Most történik
09:15 - 09:30

Hírek
09:30 - 09:33

Magyar gazda
09:33 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:15

Most történik
10:15 - 10:30

Hírek
10:30 - 10:33

Esély
10:33 - 11:00

Híradó
11:00 - 11:15

Most történik
11:15 - 11:30

Hírek
11:30 - 11:33

Ma délelőtt
11:33 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:38

Nemzeti Sporthíradó
12:38 - 12:45

Időjárás-jelentés
12:45 - 12:50

V4 Híradó
12:50 - 13:00

Híradó
13:00 - 13:30

Hírek
13:30 - 13:33

Ma délután
13:33 - 14:00

Híradó
14:00 - 14:30

Hírek
14:30 - 14:33

Élő egyház
14:33 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:15

Most történik
15:15 - 15:30

Hírek
15:30 - 15:33

Summa
15:33 - 16:00

Híradó
16:00 - 16:15

Most történik
16:15 - 16:30

Hírek
16:30 - 16:33

Világ
16:33 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:15

Most történik
17:15 - 17:30

Hírek
17:30 - 17:33

Itthon vagy!
17:33 - 17:54

Ma este
17:54 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:29

Nemzeti Sporthíradó
18:29 - 18:35

Időjárás-jelentés
18:35 - 18:45

Ma este
18:45 - 19:00

Hírek
19:00 - 19:05

Summa
19:05 - 19:30

Híradó
19:30 - 20:25

Időjárás-jelentés
20:25 - 20:30

Ma este
20:30 - 21:00

Híradó
21:00 - 21:25

V4 Híradó
21:25 - 21:30

Világhíradó
21:30 - 21:50

Ma éjjel
21:50 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:35

Ma éjjel
22:35 - 23:00

Híradó
23:00 - 23:20

Angol nyelvű hírek
23:20 - 23:25

Német nyelvű hírek
23:25 - 23:30

Orosz nyelvű hírek
23:30 - 23:35

Kínai nyelvű hírek
23:35 - 23:40

Ma éjjel
23:40 - 00:00

 

Találd ki, mennyire szeretlek! II.
07:40 - 07:50

Apollo és a csodabogarak
07:50 - 08:05

Apollo és a csodabogarak
08:05 - 08:20

M2 matricák - Hevül a vegyület
08:20 - 08:25

Peppa malac
08:25 - 08:30

Peppa malac
08:30 - 08:35

Lilo és Stitch I.
08:35 - 09:00

Miles a jövőből I.
09:00 - 09:25

Dr. Plüssi III.
09:25 - 09:45

Szófia hercegnő IV.
09:45 - 10:10

Cili seriff és a Vadnyugat I.
10:10 - 10:35

Fancy Nancy Clancy
10:35 - 11:00

Sherlock, a jak
11:00 - 11:10

Sherlock, a jak
11:10 - 11:25

Az ifjú Robin Hood kalandjai II.
11:25 - 11:35

Az ifjú Robin Hood kalandjai II.
11:35 - 11:50

Treflik család
11:50 - 12:00

Treflik család
12:00 - 12:10

Katuri II.
12:10 - 12:15

Katuri II.
12:15 - 12:25

M2 matricák - Hevül a vegyület
12:25 - 12:30

Gyerekversek
12:30 - 12:34

Pom-Pom meséi II.
12:34 - 12:40

Szupermalac és Űrpatkány
12:40 - 12:50

Szupermalac és Űrpatkány
12:50 - 12:55

Babi kávézója III.
12:55 - 13:20

Jamie, a focicsoda 1-2.
13:20 - 13:45

Én és a robotom
13:45 - 14:00

Én és a robotom
14:00 - 14:10

Egyszer volt... az élet
14:10 - 14:40

Jorinde és Joringel
14:40 - 15:45

Lilo és Stitch I.
15:45 - 16:05

Miles a jövőből I.
16:05 - 16:30

Dr. Plüssi III.
16:30 - 16:55

Szófia hercegnő IV.
16:55 - 17:15

Cili seriff és a Vadnyugat I.
17:15 - 17:40

Fancy Nancy Clancy
17:40 - 18:05

Szerencsétlen flótás
18:05 - 19:45

Hol vagy, Kajla?
19:45 - 20:05

Mölang
20:05 - 20:15

Melissa és Joey III./22.
20:15 - 20:40

Melissa és Joey III./23.
20:40 - 21:05

Én vagyok itt!
21:05 - 22:45

Pimaszok I./20.
22:45 - 23:10

Pimaszok I./21.
23:10 - 23:40

A38 Archív
23:40 - 00:35

 

Térkép
07:55 - 08:25

Noé barátai
08:25 - 09:00

Divat & dizájn
09:00 - 09:30

A világörökség kincsei
09:30 - 09:50

A világ madártávlatból X./8.
09:50 - 10:25

Család-barát
10:25 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:35

Nemzeti Sporthíradó
12:35 - 12:55

Ízőrzők - Takarékos konyha 19.
12:55 - 13:30

A titkosügynök 4.
13:30 - 14:20

A maffia csak nyáron öl 7.
14:20 - 15:15

A csodacsatár
15:15 - 17:00

Főmenü
17:00 - 18:00

Híradó
18:00 - 18:25

Nemzeti Sporthíradó
18:25 - 18:40

SzerencsePerc
18:40 - 18:45

Szerencse Szombat
18:45 - 19:40

Három férfi és egy bébi
19:40 - 21:25

Elveszve Münchenben
21:25 - 23:10

Kenó
23:10 - 23:20

Fábry
23:20 - 00:40

 

Labdarúgás
08:05 - 10:00

Góóól!
10:00 - 11:00

Judo Világbajnokság
11:00 - 13:00

Ritmikus Gimnasztika Európa-bajnokság
13:00 - 14:15

Labdarúgás
14:15 - 15:00

Labdarúgás
15:00 - 16:50

Labdarúgás
16:50 - 17:15

Labdarúgás
17:15 - 18:00

Labdarúgás
18:00 - 19:50

Labdarúgás
19:50 - 20:15

Labdarúgás
20:15 - 21:00

Labdarúgás
21:00 - 22:50

Labdarúgás
22:50 - 23:15

Góóól
23:15 - 00:15

 

Vers mindenkinek
07:50 - 08:00

1100 év Európa közepén
08:00 - 08:25

Tengerek világa
08:25 - 09:00

Univerzum - Ausztria - a víz ereje 1.
09:00 - 09:55

Mesterember
09:55 - 10:25

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:25 - 11:00

Színe-Java - A hét kulturális érdekességei
11:00 - 11:30

Nagy kontinentális vasúti utazások IV./6.
11:30 - 12:40

Erdei utakon - Reviczky Gáborral
12:40 - 13:10

Koronás sas II./176.
13:10 - 13:35

Vers mindenkinek
13:35 - 13:50

Drámaírók műhelyében - Karinthy Ferenc
13:50 - 14:50

Arcélek - Csáky Zoltán műsora
14:50 - 15:20

Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
15:20 - 15:50

Tőkéczki és Takaró: Történelem és irodalom mindenkinek
15:50 - 16:25

Fülszöveg
16:25 - 16:50

Édes anyanyelvünk
16:50 - 17:05

A Nagyok
17:05 - 17:40

Magyar Krónika
17:40 - 18:10

Hazajáró
18:10 - 18:45

Szép, szőke szerelmünk, a Tisza 9.
18:45 - 19:35

Vers mindenkinek
19:35 - 19:45

Kis Dorrit 7.
19:45 - 20:45

M5 Híradó
20:45 - 21:05

Promenád
21:05 - 21:35

Negyven éves exkluzív jubileumi hangverseny - Kormorán
21:35 - 22:40

Negyven éves exkluzív jubileumi hangverseny - Kormorán
22:40 - 23:40

MüpArt
23:40 - 00:55

 

Kézilabda
14:00 - 15:45

Kézilabda
15:45 - 17:30

Kékek
17:30 - 18:00

Építők
18:00 - 18:25

Bringasport
18:25 - 18:45

Labdarúgás
18:45 - 20:30

Kerékpártúra
20:30 - 21:05

Fradi Tv
21:05 - 21:30

Arany Oroszlánok
21:30 - 22:00

Térkép
22:00 - 00:55

 

Hírek
08:00 - 08:05

Csörte
08:05 - 09:00

Hírek
09:00 - 09:05

Credo
09:05 - 10:00

Híradó
10:00 - 10:30

Televíziós vásárlási műsorablak
10:30 - 11:00

Hírek
11:00 - 11:05

Garázs
11:05 - 11:30

5 kedvenc
11:30 - 12:00

Híradó
12:00 - 12:30

Plusz-mínusz
12:30 - 13:00

Hírek
13:00 - 13:05

StartStop
13:05 - 14:00

Hírek
14:00 - 14:05

Vetítő: Bolhapiacgazdaság 1-2. rész
14:05 - 15:00

Híradó
15:00 - 15:25

Sporthírek
15:25 - 15:30

Újranyitott akták
15:30 - 16:00

Hírek
16:00 - 16:05

Bayer show
16:05 - 17:00

Híradó
17:00 - 17:25

Sporthírek
17:25 - 17:30

Európai Híradó
17:30 - 18:00

Hírek
18:00 - 18:05

Troll
18:05 - 19:00

Híradó
19:00 - 19:25

Sporthírek
19:25 - 19:30

Informátor
19:30 - 20:00

Hírek
20:00 - 20:05

Panaszkönyv
20:05 - 21:00

Hírek
21:00 - 21:05

Civil kör
21:05 - 22:00

Híradó
22:00 - 22:25

Sporthírek
22:25 - 22:30

Svenk
22:30 - 23:00

Hírek
23:00 - 23:05

Vetítő: Digitális Nomádom
23:05 - 00:00

 

Öt
09:50 - 11:00

MediaShop
11:00 - 12:20

Életre fel
12:20 - 12:35

Procar
12:35 - 12:55

Kőbánya Híradó
12:55 - 13:30

Fő az egészség
13:30 - 14:00

MediaShop
14:00 - 16:35

Hazahúzó
16:35 - 17:25

ATV Híradó
17:25 - 17:55

Fórum
17:55 - 18:30

ATV Híradó
18:30 - 19:00

Civil a pályán
19:00 - 20:25

AradiVarga Show
20:25 - 21:50

ATV Híradó
21:50 - 22:20

Sorok között Lutter Imrével
22:20 - 22:50

Húzós
22:50 - 23:50

Korál - Amikor vége az utolsó dalnak is
23:50 - 01:55

 

Időjárás előrejelzés
07:55 - 08:00

Vatikáni Rádió magyar műsora
08:00 - 08:25

A nap szentje
08:25 - 08:30

Szentmise
08:30 - 09:30

Délelőtt - Telethon - adománynap
09:30 - 12:00

Úrangyala
12:00 - 12:05

Telethon - adománynap
12:05 - 14:00

EWTN Daily Mass
14:00 - 15:00

Az Isteni Irgalmasság rózsafüzére
15:00 - 15:30

Telethon - adománynap
15:30 - 17:00

Szentmise - Mindszenty emlékére
17:00 - 19:00

Telethon - adománynap
19:00 - 19:30

EWTN hírnök
19:30 - 20:00

Telethon - adománynap
20:00 - 22:00

Délelőtt - Telethon - adománynap
22:00 - 00:30

 

Haldorádó
08:00 - 08:30

Vízvonalban
08:30 - 09:00

Horgásztestvérek
09:00 - 09:30

III. Halcatraz
09:30 - 10:00

Pergető Akadémia
10:00 - 10:30

Delphin
10:30 - 11:00

Halimádók konyhája
11:00 - 11:30

Haldorádó
11:30 - 12:00

Novák Feeder
12:00 - 12:30

IFISH 13. évad 23. rész
12:30 - 13:00

IBCC 2020. 1. rész
13:00 - 13:30

IBCC 2020. 2. rész
13:30 - 14:00

Vadászláz
14:00 - 14:30

Fegyvermester
14:30 - 15:00

Fegyvermester
15:00 - 15:30

Hodula Fishing
15:30 - 16:00

IFISH 13. évad 22. rész
16:00 - 16:30

Delphin
16:30 - 17:00

Horgásztestvérek
17:00 - 17:30

Vízvonalban
17:30 - 18:00

Média Kupa 2020
18:00 - 18:30

Vadászláz
18:30 - 19:00

Vadászláz
19:00 - 19:30

Haldorádó
19:30 - 20:00

Horgászat határok nélkül
20:00 - 20:30

Big Angry Fish
20:30 - 21:00

Big Angry Fish
21:00 - 21:30

Egy a természettel
21:30 - 22:00

Egy a természettel
22:00 - 22:30

Halmi Péter Pál
22:30 - 23:00

Két gourmet horgász
23:00 - 23:30

Haldorádó
23:30 - 00:00

 

Megyei Híradó
08:00 - 08:40

Fejezetek Magyarország Közlekedéstörténetéből
08:40 - 09:10

Mobilítás
09:10 - 09:45

GazdaságTV
09:45 - 10:00

Creative Chef
10:00 - 10:30

KonyhaTV
10:30 - 11:00

Szinusz
11:00 - 11:30

A Doktor
11:30 - 12:00

Restart Extra
12:00 - 13:30

TECHMANIA
13:30 - 13:45

Gázfröccs
13:45 - 14:15

Sporttárs
14:15 - 14:55

Célkeresztben
14:55 - 15:25

Vény Nélkül
15:25 - 15:55

Doku-line
15:55 - 16:55

FIX Magazin
16:55 - 17:45

ElectroBOOM
17:45 - 18:00

TECHMANIA
18:00 - 18:20

GazdaságTV
18:20 - 18:35

Restart
18:35 - 19:35

Üzletről 30 percben
19:35 - 20:05

Üzleti Negyed
20:05 - 20:35

Bóta Café
20:35 - 21:35

Globo Világjáró
21:35 - 22:05

Ámor
22:05 - 23:05

Game On
23:05 - 23:30

Game On - Let's Play
23:30 - 00:00

 

Poirot-novellák 27.
09:30 - 10:40

Vera - A megszállott nyomozó III./1.
10:40 - 12:35

Kisvárosi gyilkosságok XIV./1.
12:35 - 14:40

MacGyver I./20.
14:40 - 15:40

Poirot-novellák 28.
15:40 - 16:50

Kisvárosi gyilkosságok XX./5.
16:50 - 18:55

Privát kopók II./7.
18:55 - 19:55

Privát kopók II./8.
19:55 - 21:00

Poirot - Gyilkosság Mezopotámiában
21:00 - 23:10

Murdoch nyomozó rejtélyei XII./6.
23:10 - 00:10

 

Teleshop
08:00 - 11:30

Fitt Life I./6.
11:30 - 12:00

Lázár Chef I./1.
12:00 - 12:30

Best of Ébredj velünk I./37.
12:30 - 13:30

Dynamo - varázslat a világ körül II./3.
13:30 - 14:30

Montalbano, a zsaru 13.
14:30 - 17:00

Hegyi zsaruk X./6.
17:00 - 18:00

Hegyi zsaruk X./7.
18:00 - 19:00

Hegyi zsaruk X./8.
19:00 - 20:00

Római helyszínelők I./6.
20:00 - 21:05

Római helyszínelők I./7.
21:05 - 22:10

Montalbano, a zsaru 15.
22:10 - 00:40

 

Muzsika Mix 19.
08:00 - 10:00

Muzsika Tv Extra Csocsesszel 79.
10:00 - 11:00

Klip Válogatás
11:00 - 12:00

Felvidéki mulatós show 7.
12:00 - 13:00

Nagyfröccs 26.
13:00 - 14:00

Retro disco 17.
14:00 - 15:00

Klip Válogatás
15:00 - 16:00

Hungarian pop top 9.
16:00 - 17:00

Klipfesztivál 6.
17:00 - 18:00

Zenés barátságok 17.
18:00 - 19:00

Tuti Buli Jessy-vel 19.
19:00 - 20:00

Muzsika TV Road Show 4.
20:00 - 21:00

Felvidéki mulatós show 8.
21:00 - 22:00

Muzsika Tv Extra Csocsesszel 78.
22:00 - 23:00

Dana-Dom Nótár Maryvel 16.
23:00 - 00:00

 

Titokzatos Magyarország 4.
08:00 - 09:00

Teleshop
09:00 - 12:00

Jövőkép II./13.
12:00 - 12:30

Jövőkép II./17.
12:30 - 13:00

Észak-Dél I./1.
13:00 - 14:00

Hasznos hulladék III./26.
14:00 - 15:00

Hasznos hulladék III./27.
15:00 - 16:00

Hasznos hulladék III./28.
16:00 - 17:00

Gyűjtögetők II./4.
17:00 - 18:00

Gyűjtögetők II./5.
18:00 - 19:00

Zálogcsillagok VIII./2.
19:00 - 19:30

Zálogcsillagok VIII./3.
19:30 - 20:00

Zálogcsillagok VIII./4.
20:00 - 20:30

Zálogcsillagok VIII./5.
20:30 - 21:00

Zálogcsillagok VIII./6.
21:00 - 21:30

Zálogcsillagok VIII./7.
21:30 - 22:00

Étel 3.0
22:00 - 23:00

A Nap titkai 1.
23:00 - 00:00

 

Autogram 263.
08:00 - 08:30

A Konyhafőnök VIP II./1.
08:30 - 10:20

Oltári csajok 88.
10:20 - 11:20

Oltári csajok 89.
11:20 - 12:30

Kutya egy nyár
12:30 - 14:55

A gyanú árnyékában III./58.
14:55 - 15:55

A gyanú árnyékában III./59.
15:55 - 16:55

A diótörő és a négy birodalom
16:55 - 18:50

Az arany iránytű
18:50 - 21:00

Showder Klub - Best of 21.
21:00 - 22:00

Showder Klub XII./12.
22:00 - 23:00

Vihar előtt
23:00 - 01:00

 

Star Wars: A Freemaker család kalandjai II./3.
09:05 - 09:35

Teleshop
09:35 - 10:25

Anyák gyöngye V./18.
10:25 - 10:55

Brandmánia 259.
10:55 - 11:40

Autogram 264.
11:40 - 12:25

Doktor Murphy II./10.
12:25 - 13:35

Doktor Murphy II./11.
13:35 - 14:50

Doktor Murphy II./12.
14:50 - 16:00

Játékháború
16:00 - 18:00

RTL Híradó - Esti kiadás
18:00 - 19:00

Fókusz Plusz 708.
19:00 - 20:00

A mi kis falunk V./18.
20:00 - 21:05

Ünneprontók ünnepe
21:05 - 23:30

Kapcsolat
23:30 - 02:50

 

Pertu Parti
07:55 - 08:55

Reggeli vigadó
08:55 - 09:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
09:55 - 10:55

Retro TV - A legjobb retro zenék
10:55 - 12:00

Magyar Sláger
12:00 - 12:55

Magyar Sláger
12:55 - 14:00

Délutáni vigadó
14:00 - 15:55

Eszem-iszom, dínom-dánom
15:55 - 16:55

Délutáni vigadó
16:55 - 17:55

Esti vigadó
17:55 - 18:55

A helyettesítők
18:55 - 19:55

Drága családom - Az Emilio Família
19:55 - 20:55

Drága családom - Az Emilio Família
20:55 - 21:55

Vigadó
21:55 - 22:55

Vigadó
22:55 - 23:55

Vigadó
23:55 - 01:00

 

Herceg a szomszédban
07:50 - 09:50

Bűbájos boszorkák I./1.
09:50 - 10:50

A Guldenburgok öröksége III./11.
10:50 - 11:50

A Guldenburgok öröksége III./12.
11:50 - 12:50

A Guldenburgok öröksége III./13.
12:50 - 13:45

Melrose Place I./1.
13:45 - 15:10

Melrose Place I./2.
15:10 - 16:10

Született feleségek I./1.
16:10 - 17:10

Született feleségek I./2.
17:10 - 18:10

A Chanel a mindenem!
18:10 - 20:15

Esküvő és szülők
20:15 - 22:00

A sziget titkai
22:00 - 23:50

A Chanel a mindenem!
23:50 - 01:55

 

Dr. Blake IV./1.
07:50 - 09:00

Lewis - Az oxfordi nyomozó IV./4.
09:00 - 11:00

Parányi varázslat III./5.
11:00 - 12:00

Parányi varázslat III./6.
12:00 - 13:00

Miss Marple: Gyilkosság meghirdetve
13:00 - 15:00

Poirot - Mrs. McGinty halott
15:00 - 17:00

Oxfordi gyilkosságok II./3.
17:00 - 19:00

Lewis - Az oxfordi nyomozó I./1.
19:00 - 21:00

George Gently IV./1.
21:00 - 23:00

Poirot - Mrs. McGinty halott
23:00 - 01:00

Következő 6 csatorna

heti ajánló

24.hét

RENDELÉS

Az IPTV Hungary csomagra való előfizetéssel lehetőséged nyílik a legnépszerűbb magyar tévécsatornák megtekintésére külföldön és belföldön egyaránt! Ez a csomag minden olyan csatornát tartalmaz, melyre nálunk előfizethetsz.

Tájékoztatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy az Eurocable Magyarország Kft. IPTV Hungary szolgáltatása csak jelen weboldalon keresztül rendelhető meg, a szolgáltatásra vonatkozó díjfizetés is csak ezen oldalon keresztül egyenlíthető ki. Egy, az interneten terjedő phishing levélben és egyéb weboldalakon keresztül ismeretlenek az IPTV Hungary szolgáltatásra hivatkozva próbálnak meg személyes internetbelépéshez szükséges adatokat, valamint díjfizetést kicsalni ügyfeleinktől. Felhívjuk figyelmüket, hogy a levél és az Eurocable Magyarország Kft. szolgáltatására vonatkozó felhívás hamis, a levélben és más weboldalakon található hivatkozásra kattintva egy adathalász oldalra jutnak.

Hogyan működik?

Támogatott platformok:
asztali számítógép, laptop, táblagép, okostelefon, Set Top Box, TV okosító eszköz
Kattints ide a részletekért



Töltsd le alkalmazásainkat mobiltelefonodra vagy tabletedre!

KAPCSOLAT

Anita

ON
LINE

email: irjalnekunk@iptvhungary.hu

Szolgáltatásunkkal kapcsolatos kérdéseidet, észrevételeidet (név, e-mail, telefon megadásával) az alábbi üzenetküldő rendszeren keresztül is eljuttathatod nekünk. Minden információ értékes számunkra és mindent elkövetünk, hogy kérdéseid a legrövidebb időn belül megválaszoljuk.